areawideautoglass.com

Sveikti konkursa “Mans atstarotājs” uzvarētāji

 

Trešdien, 27.aprīlī, SIA “VTU Valmiera” tika sveikti konkursa “Mans atstarotājs” uzvarētāji: Valmieras Mūzikas skolas jaunāko klašu koris, Blomes pamatskolas 2.klase, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra 8.klase un Rūjienas vidusskolas 11.klase.

Ar dalībniekiem tikās konkursa žūrijas locekļi: Andris Šteimaks, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa priekšnieks, Valdis Stiģis, CSDD Valmieras nodaļas priekšnieks, Oskars Spurdziņš, SIA “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes locekļi Evija Voitkāne un Ivo Virsis.

 

“Mūsu autobusu vadītāji ir satraukti par apdraudējumu, ja tumšā laikā gājēji nav redzami. Bīstama situācija var izveidoties ļoti strauji. Vienmēr liekas, ja es transportlīdzekli kā gājējs redzu, tad viss kārtībā, bet tā nebūt nav, tāpēc atstarotāji ir ļoti būtiski. Reizēm liekas, ka atstarojošā veste nav skaista vai tiek bojāts koptēls. Tāpēc aicinājām skolēnus padomāt, kā padarīt sevi tumsā transportlīdzekļa vadītājam redzamu, vienlaicīgi izgatavojot atstarotāju, ko pašiem patiktu nēsāt,” klātesošos uzrunāja O.Spurdziņš. “Apskatīju katru iesūtīto ideju, radās pārliecība, ka bērni ir radoši, zinoši un viņiem ir svarīgi būt redzamiem. Savukārt man kā policijas pārstāvim svarīgi, ka jaunieši un vecāki, un skolotāji par drošību domā,” pauda A.Šteimaks. “Mēs visi esam ieguvēji, jo domājam par ceļu satiksmes drošību. Latvijā kopumā šajā jomā tik labi neiet, tāpēc jāpriecājas, ka vēlreiz varam atgādināt par drošību uz ceļa. Liels prieks par idejām, katra no tām bija ar savu odziņu,” pastāstīja V.Stiģis.

Pirmo vietu ieguva Jānis Ivāns, kura uzvara ekskursijā 300 EUR vērtībā ar SIA “VTU Valmiera” autobusu pašu noteiktā maršrutā ļaus doties Valmieras Mūzikas skolas jaunāko klašu korim, pedagogs – Marika Rolmane. Jānis kopā ar mammu bija izveidojis atstarotāju “Spalvainā mice” – pie cepures puisis pietamborēja atstarojošas dzijas “matus”, kas transportlīdzekļa vadītājam tumšajā diennakts laikā labi redzami no visām pusēm. Otrajā vietā ir Baiba Zvirbule no Blomes pamatskolas, izveidojot atstarojošu somu dejošanas čībām, jo tā ir ikdienas nepieciešamība, dodoties no skolas uz 200 metru attālo kultūras namu dejot, pedagogs – Natālija Ragovska; Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra skolēns Herberts Misa, kurš izgatavoja atstarotāju ar Valmieras logo skolas projektu nedēļas laikā, kad tika pētīta Valmiera, pedagogs – Līga Lāce; Valmieras Mūzikas skolas audzēkne Enija Bivālova, kura parastus pirkstaiņus pārvērta par mirdzošiem cimdiem. Trešajā vietā ir Rūjienas vidusskolas 11.klase, izgatavojot aksesuāru meitenēm, kas kalpo gan kā matu rota, gan rokassprādze, gan piespraude, un tas pat veicinājis jauna vārda rašanos – kedstarotājs, veidojumu piestiprinot pie kedām, pedagogs - Paula Aleksandra Pasīte.

Muzikālu pārsteigumu klātesošajiem dāvināja konkursa uzvarētāji - Valmieras Mūzikas skolas jaunāko klašu kora pārstāvji.

 

 

Ar konkursu “Mans atstarotājs” SIA “VTU Valmiera” aicināja skolas vecuma bērnus pagatavot savu īpašo atstarotāju un dalīties idejās ar citiem. Kopā tika saņemti 37 pieteikumi, kuros atrodamas 64 radošas idejas. Vadoties pēc tām, interesantu atstarotāju sev var pagatavot katrs. Idejas skatāmas šeit.

Konkursā piedalījās skolēni un pedagogi no Blomes pamatskolas, Rūjienas vidusskolas, Ērģemes pamatskolas, Ozolu pamatskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Trikātas pamatskolas, Mazsalacas vidusskolas, Valmieras Mūzikas skolas, Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra un Palsmanes internātpamatskolas.

Uzņēmums izsaka pateicību skolēniem un pedagogiem par ieguldīto lielo darbu un dalīšanos radošajās idejās.

Konkursa noslēguma pasākuma fotogalerija skatāma šeit.