areawideautoglass.com

Gadu iesākam ar jauniem autobusiem

SIA "VTU Valmiera" 2017.gads sācies ar divu jaunu Setra S 415 UL business markas autobusu iegādi, kas ražoti pēc uzņēmuma pasūtījuma. Ar tiem pasažieri varēs doties lielākoties starppilsētu nozīmes maršrutu reisos, pirmos braucienus veicot uz Rīgu un Cēsīm.

Jaunie transportlīdzekļi atbilst visām starppilsētu braucieniem nepieciešamajām prasībām. Tiem ir "EURO 6" dzinējs, kas nodrošina zemāku izmešu daudzumu un zemāku degvielas patēriņu, ir elektroniski vadāms pacēlājs cilvēku ar invaliditāti ērtākai pārvadāšanai, automātiska avārijas bremzēšanas sistēma drošākiem braucieniem, kā arī normatīvos noteiktās kvalitātes prasības. Jāpiemin, ka uzņēmuma reģionālās nozīmes autobusos pieejams arī bezmaksas bezvadu internets.

Pasažieri šī modeļa autobusu jau ir iepazinuši, jo SIA "VTU Valmiera" 70.jubilejas gadā (2015.gada janvārī) reisos izbrauca desmit uzņēmumam ražoti autobusi, no kuriem četri bija Setra S 415 UL business markas.

SIA "VTU Valmiera" nokalpojušie transportlīdzekļi pakāpeniski tiek aizstāti ar jauniem, domājot gan par energoefektivitātes veicināšanu, gan pasažieru ērtībām.

Uzņēmumā ir 48 lielas ietilpības autobusi, kuros pasažierus pārvadā starppilsētu reisos.