areawideautoglass.com

Pasažierus Rīgā starppilsētu braucieniem uzņem ne tikai autoostā

SIA "VTU Valmiera" informē par iespēju Rīgā iekāpt uzņēmuma starppilsētu nozīmes autobusos ne tikai Rīgas Starptautiskajā autoostā, bet arī sabiedriskā transporta pieturvietās pie "Mēbeļu nama", Teikā un Juglā.

Iekāpjot sabiedriskajam transportam paredzētās pieturvietās, pasažieris attiecīgi maksā mazāk, nekā ja biļete būtu pirkta Rīgas autoostā. Izņēmums ir braucieni ar ekspresautobusiem. Arī šajos autobusos var iekāpt sabiedriskajam transportam paredzētajās pieturvietās Rīgas teritorijā, bet biļetes nopērkamas tādā pašā cenā, ja tās būtu pirktas Rīgas autoostā.

Saraksts, kur apskatāmi iekāpšanas laiki pieturvietās Rīgā, pieejams mājaslapā 1188.lv, izvēloties konkrētu reisu. Jāpiemin, ka pasažieriem ieteicams būt 5 minūtes ātrāk, kā arī iespējama kavēšanās, ņemot vērā, ka autobuss pielāgojas satiksmei Rīgas ielās. Tāpat lūdzam autobusu sagaidīt pieturvietā, nevis, piemēram, automašīnā tai blakus, jo, redzot, ka pieturvietā pasažieru nav, autobusa vadītājam ir tiesības tur nepiestāt.

Arī izkāpt galvaspilsētā iespējams, nebraucot līdz galapunktam. Šādā gadījumā pasažieriem, pērkot biļeti līdz konkrētai pieturvietai, arī biļetes cena būs attiecīga mazāka.