areawideautoglass.com

Kursēt sācis mākslas autobuss

Ceturtdien, 30.martā, agrā rīta stundā no Valmieras uz Rīgu pirmajā reisā izbrauca starppilsētu autobuss, kas ataino Valmieras Mākslas vidusskolas radošo būtību un aicina uzzināt par skolā notiekošo.

“Dizains ir atbilstošs mūsu skolas “raksturam” – pamanāms, aktīvi toņi, kas mijas ar lakonisku grafisko stilu,” par autobusu stāsta Valmieras Mākslas vidusskolas direktors Edgars Bogdāns. Dizainu veidojusi topošā māksliniece, skolas audzēkne Rūta Bukova kopā ar pedagogu Kristīni Zemļicku-Brālēnu. Piesātināti laukumi “spēlējas” ar plūstošām līnijām, bet koši šļaksti ar krāsainības vēl neskartu teritoriju simbolizē kustību. “Tāpat kā autobuss šķērso pilsētu un novadu robežas, arī Valmieras Mākslas vidusskola ar jauniešu darbiem, skolas piedāvājumu un radošajām norisēm “iziet” ārpus Valmieras,” stāsta E.Bogdāns.

Jaunais dizains ir arī informatīvs. Pašlaik tas aicina apmeklēt Valmieras Mākslas vidusskolas “Atvērtās durvis”, kas notiks 29.aprīlī, bet maija sākumā vēstīs jau par citām skolas norisēm.

Volvo markas autobuss ar 45 sēdvietām pasažierus ikdienā pārvadās dažādos maršrutos uz tuvākiem un tālākiem galapunktiem.

Pērn SIA “VTU Valmiera” kursēt sāka īpašā dizaina autobuss “Valmiera – sporta galvaspilsēta”, atainojot dažādus sporta veidus. Tāpat pasažieriem ir iespēja izbraukt čempionu autobusā – ar to uz spēlēm, nesot basketbola kluba krāsas, dodas Latvijas Basketbola līgas 25.sezonas zelta medaļu ieguvēji “Valmiera/ORDO”, bet citā laikā autobuss pārvadā pasažierus reģionālo maršrutu reisos.