areawideautoglass.com

Sezonu sāk “muzikālie autobusi”

Koncertzāle uz riteņiem jeb “muzikālie autobusi” ir neatņemama Valmieras pilsētas svētku tradīcija jau piecus gadus. Šogad piedzīvoti divi jaunumi – “muzikālais autobuss” Valmieras ielās ripoja jau divus mēnešus pirms pilsētas svētkiem, kā arī pirmo reizi pasažieriem uzstājās koris no Rīgas.

Valmierā 20.maijā norisinās III Latvijas skolu jaukto koru salidojums, pulcējot 2600 dziedātāju no 64 koriem. Pirms lielkoncerta jaunieši veica īpašu zibakciju, uzstājoties dažādās vietās, kur ikdienā muzicēšana nav ierasta. Tā apliecinot, ka kora mūzika jauniešu izpildījumā var būt atraktīva un ar mūsdienīgu skanējumu.

Viena no šīm vietām bija SIA “VTU Valmiera” pilsētas maršrutu autobuss. Pasažierus ar skaistu uzstāšanos pārsteidza Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas koris diriģenta Edgara Vītola vadībā.

Jāpiemin, ka arī šogad esošie vai topošie mākslinieki aicināti piedalīties akcijā “muzikālie autobusi” Valmieras pilsētas svētku laikā, kas notiks no 27. līdz 30.jūlijam. Uzstāties iespējams arī pieturvietās. Aicinām interesentus pieteikties līdz 30.jūnijam, zvanot pa tālruni 26443410 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

“Muzikālajiem autobusiem” un “skanošajām pieturām” Valmieras 734.jubileja būs jau sestā sezona.