Bezmaksas sabiedriskais transports Valmieras pilsētas svētkos

SIA “VTU Valmiera” informē, ka Valmieras pilsētas svētku sestdienā, 29.jūlijā, braucieni pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas. Savukārt satiksmes ierobežojumu laikā gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā.

Piektdien, 28.jūlijā, gājiena laikā, no plkst.19.00 līdz aptuveni 20.30, reģionālie starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusi kursēs pa apvedceļu. Līdz ar to reģionālo starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusu pasažieri netiks apkalpoti pilsētas pieturās. Savukārt pilsētas maršrutu autobusi gājiena laikā nekursēs, kustību atsākot ierastajā kārtībā pēc gājiena.

No piektdienas, 28.jūlija, plkst.19.00 līdz svētdienas, 30.jūlija, plkst.6.00 autobusi nekursēs maršrutā no centra apļa līdz Tērbatas ielas krustojumam ar Lucas ielu.

Sestdien, 29.jūlijā, būs slēgti pilsētas 3. un 5.autobusu maršruti. Savukārt 9.maršruta autobusi kursē līdz pieturvietai “ZET”. Sabiedriskais transports virzienā uz Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Visas izmaiņas būs skatāmas arī pieturvietās izliktajos paziņojumos.

Jāpiemin, ka pilsētas svētku laikā Valmierā kursēs “muzikālie autobusi”, kad ar koncertu sabiedriskajā transportlīdzeklī pasažierus pārsteigs skanīgi priekšnesumi.