areawideautoglass.com

"Muzikālie autobusi” iepriecina Valmieras pilsētas svētkos

Valmieras 734.dzimšanas dienas laikā, 28. un 29.jūlijā, pilsētas maršrutos kursēja vairāki "muzikālie autobusi", kā arī "skanēja" pieturvieta. Šogad piedzīvoti vairāki jauki pārsteigumi.

Jau otro gadu skaistu ģitārmūziku koncerta autobusā apmeklētājiem dāvināja Mārtiņš Pūcītis. Vairāki pasažieri, pēc brauciena izkāpjot, pateicās un atzina, ka uzstāšanās uzlabojusi garastāvokli un radījusi īstu svētku noskaņu.

Nākamajā dienā "koncertzālē uz riteņiem" pirmo reizi kopīgā priekšnesumā bija iespēja dzirdēt Valmieras Mūzikas skolas audzēkņus un pedagogu kvintetu. Daudzbalsīgs skanējums un instrumentu saspēle iedvesmoja svētkiem. Nebijis notikums "muzikālo autobusu" vēsturē – dejoja autobusa vadītājs (video skatāms šeit), pieturvietā Kocēnos radot zaļumballes noskaņu.

Pārsteigumi turpinājās arī nākamajā muzikālajā reisā. Četri talantīgi Valmieras Viestura vidusskolas jaunieši – Izolde, Laura, Justīne un Jēkabs – priecēja ne tikai ar dziesmām, bet arī pašu rakstītiem skaņdarba vārdiem. Valmierā pirmatskaņojumu piedzīvoja kompozīcija "Autobusiņš", īpašu pateicību veltot arī autobusa vadītājam.

Savukārt laukumā pie kioska "Narvesen", kur nepieciešamības gadījumā tiek ierīkota pieturvieta, uzstājās Sandris Dubovs un Igors Elksniņš. Skanīgā dueta aicinājumam dziedāt līdzi un pat uzdejot atsaucās ne viens vien Valmieras pilsētas svētku apmeklētājs. Pēc koncerta pieauga vīru talanta cienītāju pulks, turklāt dāvanā no kādas klausītājas pat saņemta saldumu turza.

SIA "VTU Valmiera" izsaka pateicību "muzikālo autobusu" aktivitātes dalībniekiem par svētku noskaņas radīšanu un drosmi, uzstājoties neierastās koncertvietās. Uzņēmums pateicas kioskam "Narvesen" par laipno uzņemšanu un līdzdalību, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu.

Neparastā tradīcija – muzicēt Valmieras pilsētas maršrutu autobusos, kur pasažieri vienlaikus ir arī koncerta apmeklētāji, norisinājās jau sesto gadu.

Visa FOTOGALERIJA.