areawideautoglass.com

Ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem

Ar Svētku gājienu 1.jūlijā sāksies XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Tas ir īpašs laiks arī SIA “VTU Valmiera”, notiekošo izdzīvojot kopā ar dalībniekiem. Svētku noskaņa valdīs 24 autobusos, dalībniekus galvaspilsētā un pēc tam atkal mājās nogādājot 30 autobusa vadītājiem.

Visvairāk autobusu vienlaicīgi uz Rīgu devās šodien, 1.jūlijā, kad uz Svētku gājienu kolektīvu dalībnieki izbrauca 18 autobusos.

Uz Rīgu ar uzņēmuma autobusiem dodas Valmieras pilsētas pašvaldības kolektīvi, kā arī dalībnieki no Smiltenes, Kocēnu, Naukšēnu un Rūjienas novadiem.

Starp autobusu vadītājiem ir tādi, kuri jau vairākkārt izdzīvojuši Dziesmu un deju svētkus kopā ar dalībniekiem, kā arī vadītāji, kuri svētku noskaņu pie stūres piedzīvos pirmo reizi.

Jāpiemin, ka 2015.gadā, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā, uzņēmuma autobusa vadītāji Nauris Šūlmeistars un Sergejs Smorodins, balsojot svētku dalībniekiem, saņēma titulu “Aizrautīgākais šoferis”.

SIA “VTU Valmiera” arī šogad priecājas būt Dziesmu un deju svētku noskaņās un vēl dalībniekiem prieka pilnu svētku nedēļu.