areawideautoglass.com

Aicina “muzikālie autobusi”

Valmieras pilsētas svētki ir laiks, kad uz brīdi SIA “VTU Valmiera” Valmieras pilsētas maršrutu autobusi pārtop par skatuvēm uz riteņiem un koncerti notiek arī pieturvietās.

Svētku sestdienā, 28.jūlijā, “koncertzāli uz riteņiem” ieskandinās Valmieras Mūzikas skolas pedagogu vokālā grupa “Ad Rem” ar draugiem. Uzstāšanās notiks 8.maršruta autobusā ar iekāpšanu pieturvietā “Centrs” (pie Valmieras Kultūras centra laukuma K.Baumaņa ielā) plkst.9.35. Autobuss dosies maršrutā “Centrs” – Kocēni – “Kultūras centrs” (noslēgums plkst.10.24). Skanēs svētku noskaņai atbilstošas dziesmas, aicinot pasažierus pievienoties un iesildīt balsi turpmākajām Valmieras dzimšanas dienas norisēm.

Plkst.10.44 no pieturvietas “Stacija” izbrauks 8.maršruta autobuss, kurā koncertu dāvinās Reņģu ģimene – Līga un Ivars ar mazo Emīliju. Sintezatora pavadījumā skanēs Raimonds Paula, Guntara Rača, grupas “Apvedceļš” dziesmas un vēl citi iemīļoti skaņdarbi un kompozīcijas pilsētas dzimšanas dienas noskaņās. Autobuss dosies maršrutā “Stacija” – Kocēni – “Stacija” (noslēgums plkst.11.40).

Savukārt plkst.11.30 pie kioska “Narvesen”, kur pilsētas svētku laikā tiks ierīkota autobusu pieturvieta, uzstāsies Sandris Dubovs ar draugiem. Jau pērn pilsētas centru puiši pieskandināja ar zaļumballes cienīgu mūziku, svētku noskaņu dāvinot gan neparastā koncerta apmeklētājiem, gan garāmgājējiem, kuri mainīja dienas plānu, lai noklausītos muzikantu uzstāšanos.

Plkst.13.10 no pieturvietas “Kino” uz staciju dosies 7.maršruta autobuss, kurā koncertu sniegs Valmieras Viestura vidusskolas skolēni – Izolde, Laura, Justīne un Jēkabs. Pērn jaunieši priecēja ne tikai ar dziesmām, bet arī pašu rakstītiem skaņdarba vārdiem. Vai šogad gaidāmi jauni pārsteigumi? Uzzini, izbraucot ar muzikālo autobusu.

Neparastā tradīcija – muzicēt Valmieras pilsētas maršrutu autobusos, kur pasažieri vienlaikus ir arī koncerta apmeklētāji, – ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu norisināsies jau septīto gadu.

Jāpiebilst, ka sestdien, 28.jūlijā, braucieni ar Valmieras pilsētas maršrutu autobusiem būs bez maksas. Tāpat pasažieri aicināti sekot līdzi izmaiņām autobusu kursēšanā, kas ieviestas svētku laikā noteikto satiksmes ierobežojumu dēļ.

SIA “VTU Valmiera” sveic Valmieru 735.gadadienā un aicina baudīt koncertus “muzikālajos autobusos” un “skanošajā pieturvietā”.