areawideautoglass.com

Savā dzimšanas dienā iepriecinās citus

Mārča Bogdanova 25.jubilejas svinības būs neparasts notikums: dāvanā puisis vēlas saņemt koncertu, ko pats izpilda, paliekošas atmiņas un ziedojumus Elīzas Purmales piemiņas fondam. 10.oktobrī plkst. 19.30 interesenti aicināti pievienoties dzimšanas dienas svinībām Valmieras autoostā.

.

Tā kā Mārcis darbojas Valmieras novada fondā, dodot ieguldījumu brīvprātīgā darba kustības attīstībā Latvijā, likumsakarīga ir ideja dzimšanas dienā iepriecināt citus. Aicinājums ziedot Valmieras novada fonda izveidotajam Elīzas Purmales piemiņas fondam, kas dāvina vijoles Valmieras Mūzikas skolai, izvēlēts kā galvenais ziedojumu mērķis. Spēlēt gribētāji ir, bet šobrīd ieguldītie līdzekļi katru gadu dāvinājumu nodrošināt nespēj.

Mārcis stāsta, ka koncerts, kurā viņš ir galvenais mākslinieks, būs pirmais. Uzstāšanās dažādos pasākumos gan nav sveša.

Autoostu kā savdabīgu koncertzāli puisis izvēlējies, jo patīk pārsteigt un visu darīt mazliet citādāk. Arī ikdiena paiet radoši – koordinēts brīvprātīgais darbs (www.deedin.com), vadītas nodarbības bērniem Smiltenē, Mārcis dzied kamerkorī „Kaķi”, muzicē, sporto un paspēj būt kopā ar saviem bērniem un ģimeni.

Puisis labprāt pāris reizes mēnesī uzstātos kādā kafejnīcā vai pilsētas ielās. Mārcis saka: „Esmu iemācījies sapņot acīm vaļā.”

Šim sapnim piepildīties palīdzēs arī Valmieras Mūzikas skolas audzēknes – meitenes, kuras iepriekšējos gados par saziedotajiem līdzekļiem saņēmušas vijoles un cītīgi apgūst instrumentu.

Elīzas Purmales piemiņas fondu veido iedzīvotāju ziedojumi, kas 2007.gadā bija paredzēti divpadsmitgadīgās meitenes ārstēšanai. Diemžēl viņa mira, un fonds kopīgi ar Purmaļu ģimeni nolēma ļaut savāktajiem ziedojumiem „dzīvot vienmēr” un ik gadu ar vienas vijoles dāvinājumu atbalstīt Valmieras Mūzikas skolas jauno talantu izaugsmi. Šo naudu administrē Valmieras novada fonds, rūpējoties par naudas drošību un prasmīgu ieguldīšanu, lai peļņas procenti ļautu spodrināt mūsu talantus arī turpmāk.

Ziedojumu konti:

LV96UNLA0050006798630, SEB banka

LV09HABA0551022993220, Swedbanka

LV27PARX0012444120001, Citadele banka

Mārcis Bogdanovs, Valmieras novada fonds, Valmieras Mūzikas skola un SIA „VTU Valmiera” aicina uz bezmaksas koncertu Valmieras autoostā 10.oktobrī plkst.19.30, lai neparastajās dzimšanas dienas svinībās iepriecinātu līdzcilvēkus.

Aicinājums uz pasākumu apskatāms šeit.