Atlaižu programmas

KLIENTA KARTE

 

SIA „VTU Valmiera” no jūlija piedāvā lojalitātes programmu- karti, kas klientiem nodrošinās atlaides uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

SIA „VTU Valmiera” ir mūsdienīgs uzņēmums ar plašu pakalpojumu klāstu. Mūsu mērķis ir veidot uz savstarpēju uzticību balstītas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, kas novērtē mūsu piedāvāto sortimentu, un kuri ir un vēlas būt pastāvīgi mūsu pakalpojumu izmantotāji. Mēs esam patiesi gandarīti par mūsu klientu lojalitāti un strādājam, lai piedāvātu ne vien kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī inovatīvus risinājumus.

Uzrādot karti, klients varēs saņemt noteikta apjoma atlaidi degvielas uzpildei, taksometra pakalpojumiem, auto mazgāšanai, auto apmācībai, auto evakuēšanas pakalpojumiem, reklāmai uz uzņēmuma transporta līdzekļiem, autobusa remontam vai pasažieru komercpārvadājumiem.

Lai iegūtu klienta karti, interesentiem jāaizpilda pieteikums, norādot vārdu, uzvārdu un adresi, kā arī pakalpojumus, ko plāno izmantot un jānoslēdz līgums. To var izdarīt, lejupielādējot iepriekšminētos dokumentus uzņēmumā interneta vietnē www.vtu-valmiera.lv vai SIA „VTU Valmiera” degvielas uzpildes stacijā.

Karte tiks izgatavota piecu dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža un klients personīgi tiks informēts par iespējām to saņemt. Klienta kartes izgatavošana un saņemšana ir bez maksas. Tās lietošanas termiņš būs viens gads.

 

PIETEIKUMU KLIENTA KARTES SAŅEMŠANAI VARIET AIZPILDĪT ŠEIT (word doc.)