Atlaižu programmas

KLIENTA KARTE

 

 

 

 

 

 

 

SIA "VTU Valmiera” piedāvā lojalitātes programmu - karti, kas klientiem nodrošinās atlaides uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzrādot karti, klients varēs saņemt noteikta apjoma atlaidi degvielas uzpildei, taksometra pakalpojumiem, auto mazgāšanai, autovadīšanas mācībām, auto evakuēšanas pakalpojumiem, reklāmai uz uzņēmuma transporta līdzekļiem, autobusa remontam vai pasažieru komercpārvadājumiem.

Lai iegūtu klienta karti, interesentiem jāaizpilda pieteikums, norādot vārdu, uzvārdu un adresi, kā arī pakalpojumus, ko plāno izmantot, un jānoslēdz līgums. To var izdarīt, lejupielādējot iepriekšminētos dokumentus uzņēmumā interneta vietnē www.vtu-valmiera.lv vai SIA "VTU Valmiera” degvielas uzpildes stacijā.

Karte tiks izgatavota piecu dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža, un klients personīgi tiks informēts par iespējām to saņemt. Klienta kartes izgatavošana un saņemšana ir bez maksas. Tās lietošanas termiņš būs viens gads.

PIETEIKUMU KLIENTA KARTES SAŅEMŠANAI VAR AIZPILDĪT ŠEIT (word doc.)

 

ABONEMENTA BIĻETE

SIA "VTU Valmiera” skolēniem, studentiem u.c. pasažieriem piedāvā izdevīgu braukšanas dokumentu - abonementa biļeti, kas gan starppilsētu, gan vietējas nozīmes maršrutos sniedz iespēju jebkuram pasažierim nokļūt sev vēlamā galamērķī par izdevīgāku cenu.

Ņemot vērā braucienu skaitu, kā arī pasažieru kategorijas, ir iespējams iegādāties četru veidu abonementa biļetes:

 • abonementa biļete darba dienām (vispārizglītojošo, arodizglītības, profesionālās izglītības un augstākās izglītības audzēkņiem) ar ne mazāk kā diviem braucieniem nedēļā nodrošina 10% atlaidi;
 • abonementa biļete nedēļai ar ne mazāk kā desmit braucieniem nodrošina 20% atlaidi;
 • abonementa biļete nedēļai ar ne mazāk kā 14 braucieniem nodrošina 25% atlaidi;
 • abonementa biļete periodam, kas ilgāks par 21 dienu, bet nepārsniedz 60 dienas ar vidēji 14 braucieniem nedēļā nodrošina 30% atlaidi.

Abonementa biļete ir personalizēta ar pasažiera vārdu, uzvārdu, fotogrāfiju, kā arī norādīts maršruts, kurā biļete izmantojama un braucienu skaits. Pasažierim ar abonementa biļeti ir tiesības izvēlēties jebkuru brīvo vietu sabiedriskajā transportlīdzeklī, pēc tam, kad pasažieri ar biļešu kasē iegādātām vienreizējās braukšanas biļetēm ir ieņēmuši vietas atbilstoši biļetēs norādītajai sēdvietai.

Jāpiebilst, ka abonementa biļeti var izmantot tikai SIA "VTU Valmiera” autobusos.

Informāciju par abonementa biļetes iegādi var saņemt SIA "VTU Valmiera” pārvadājumu daļā pa tālruni 64229460 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

ATLAIDES

Valmieras pilsētas nozīmes maršrutos

Tiesības braukt bez maksas pilsētas sabiedriskajā transportā ir šādām pasažieru grupām:

 • pirmsskolas vecuma bērniem;
 • bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, uzrādot apliecības sociālo garantiju nodrošināšanai;
 • Valmieras pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu un profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītojamajiem, uzrādot attiecīgās izglītības iestādes izsniegto skolēnu apliecību;
 • no 2018.gada 1.marta – Valmieras pilsētā vismaz pēdējos 12 mēnešus dzīves vietu deklarējušiem pensionāriem, kuri pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti.

Atlaides skolēniem un studentiem:

 • Tiesības iegādāties mēnešbiļetes ar atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā ir Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušiem vai uz mācību laiku faktiski dzīvojošiem Valmieras pilsētā (tai skaitā dienesta viesnīcā) augstāko izglītības iestāžu dienas nodaļu studentiem mācību gada laikā no septembra līdz jūnijam (ieskaitot) - ar 50% atlaidi no mēnešbiļetes cenas vai ar 75% atlaidi no mēnešbiļetes ar laika ierobežojumu cenas – izmantošanai tikai darba dienās.
 • Samazinātās cenas mēneša un abonementu biļetes iespējams iegādāties Valmieras autoostā, Stacijas ielā 1, uzrādot studenta apliecību un izziņu par deklarēto dzīvesvietu vai rakstisku apliecinājumu no mācību iestādes par faktisko dzīvesvietu.
 • Kocēnu novada saistošie noteikumi paredz skolēniem abonementa biļetes iegādi segt 100 procentu apmērā. Vecākus lūdzam vērsties Kocēnu novada domē vai mācību iestādē.
 • Par izdevīgāku nokļūšanu nepieciešamajā vietā parūpējies arī “VTU TAXI Valmiera” – vecākiem kopā ar pirmsskolas vecuma bērniem atlaide braucienam ir 10 procenti.

Atlaides citām iedzīvotāju grupām:

 • Pensionāri aicināti izmantot 10% cenu samazinājumu SIA “VTU Valmiera” taksometros;
 • Uzņēmuma taksometros 10% atlaide ir arī SIA “VTU Valmiera” darbiniekiem (uzrādot apliecību) un lojalitātes kartes īpašniekiem;
 • Tiesības bez maksas braukt ar starppilsētu un pilsētas autobusu ir I un II grupas invalīdiem, bērniem ar invaliditāti, kā arī personām, kuras pavada I grupas invalīdu vai bērnu invalīdu;
 • Politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki bez maksas var pārvietoties ar sabiedrisko transportu reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutā;
 • Regulāri starppilsētu braucieni vienā maršrutā būs izdevīgi jebkuram pasažierim, iegādājoties personalizētu abonementa biļeti. Plašāka informācija SIA "VTU Valmiera” pārvadājumu daļā, zvanot 64229460 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pasažieriem, kuri nemaksā par pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, līdzi jābūt bezmaksas jeb “nulles” biļetei, ko var saņemt autoostā (ja izmanto starppilsētu vai vietējās nozīmes autobusus) vai pie transporta vadītāja, kā arī dokumentam, kas apliecina par tiesībām braukt bez maksas.

Atlaides spēkā ir visu gadu.

Par samazinātu cenu iespējams iegādāties mēneša vai abonementa biļetes. Viena brauciena biļetei atlaides nav spēkā.

 

ATLAIDES DAUDZBĒRNU ĢIMENĒM

 

No 2017. gada 1. jūlija daudzbērnu ģimenes var braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas. 27. jūnijā valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta noteikumus "Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi", iekļaujot daudzbērnu ģimenes locekļus kā jaunu braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategoriju. Atlaide tiks piešķirta daudzbērnu ģimenēm, kas ir valsts īstenotās atbalsta programmas Latvijas Goda ģimene dalībnieces un ir saņēmušas 3+ Ģimenes karti.

Iegādājoties biļeti vienam braucienam reģionālo maršrutu autobusā vai vilcienā, daudzbērnu ģimenes locekļiem jāuzrāda apliecība 3+ Ģimenes karte un personu apliecinošs dokuments, kas saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likumu ir pase vai personas apliecība (ID karte). Saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas var jebkurš ģimenes loceklis, kurš ir norādīts 3+ Ģimenes kartē.

 

Apliecību 3+ Ģimenes karte Sabiedrības integrācijas fondā var saņemt ģimene, kurā persona viena vai kopā ar laulāto aprūpē vismaz trīs bērnus, tostarp arī audžubērnus vai aizbildnībā esošus bērnus. Daudzbērnu ģimenes bērns var būt arī pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ar nosacījumu, ka šī persona iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Detalizētāka informācija par iespēju saņemt 3+ Ģimenes karti pieejama interneta vietnē www.godagimene.lv.

 

Uzņēmums aicina izmantot sabiedrisko transportu, piemeklējot sev atbilstošās atlaižu iespējas.