areawideautoglass.com

Dziesmu un deju svētku laikā laikā daudzbērnu ģimenes var braukt bez maksas

Par godu Latvijas valsts simtgadei daudzbērnu ģimenes var bez maksas braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, lai apmeklētu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumus. Atlaidi 100% apmērā var saņemt daudzbērnu ģimenes locekļi, kuri laika periodā no 2018. gada 5. līdz 9. jūlijam, braucot reģionālajā sabiedriskajā transportā, uzrādīs 3+ Ģimenes karti un personas apliecinošu dokumentu vai skolēna apliecību.

Ikdienā daudzbērnu ģimenes, braucot reģionālajā sabiedriskajā transportā, ir tiesīgas saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas un 20% apmērā no abonementa biļetes cenas. 3. jūlijā valdība lēma, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norises laikā daudzbērnu ģimenes locekļi, uzrādot 3+ Ģimenes karti un pasi, ID karti vai skolēna apliecību (ja bērna vecums nepārsniedz 15 gadus), varēs izmantot braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, braucot visos 1060 reģionālajos autobusu maršrutos un 11 vilcienu maršrutos.

Biļeti ar atlaidi 100% apmērā var iegādāties autoostu vai staciju biļešu kasēs, pie autobusa vadītāja vai vilciena konduktora, kā arī internetā. 3+ Ģimenes kartei un personu apliecinošam dokumentam vai skolēnu apliecībai jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī visa brauciena laikā.

Papildu informācija par atlaidēm daudzbērnu ģimenēm reģionālajā sabiedriskajā transportā pieejama šeit

Informāciju sagatavoja:

Zane Plone,

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību vadītāja