Jautājumi un atbildes

Cienījamie, klienti!

Šajā sadaļā Jūs variet uzdot sev interesējušo jautājumu vai sniegt uzņēmumam priekšlikumus darbības uzlabošanai.

Atbildi uz jautājumu uzņēmuma speciālisti Jums sniegs darba dienās diennakts laikā, bet brīvdienās un svētku dienās- 2-3 diennakšu laikā kopš jautājuma saņemšanas, publicējot to šajā vietnē vai sazinoties ar Jums elektroniski.

Pirms jautājuma vai priekšlikuma nosūtīšanas lūdzam aizpildīt visus laukus un norādīt precīzu un korektu informāciju, lai nepieciešamības gadījumā ar Jums sazinātos.

Uzņēmums patur tiesības nepublicēt tādus jautājumus vai informāciju, kas satur aizskarošus faktus, necenzētu valodu, trešās personas komerciālu vai politisku reklāmu vai ziņas, kas nav saistītas ar uzņēmuma darbību.

 

Komentāri  

#386 PateicībaDaina 2018-01-02 18:29
Sveicināti! Vēlētos pateikt LIELU PALDIES šoferītim Andrim Melbārdim, kurš brauca no Smiltenes uz Valku šodien,02.01.20 18. plkst. 16:15, par sapratni,atsauc ību un izpalīdzību!
#385 Šoferis maršruta Nr 230433Sabīne 2017-12-11 17:54
Atbilde!
Atvainojamies par šo gadījumu! Situācija ar autobusa vadītāju ir izrunāta, lai neatkārtotos.

Labvakar. Šovakar 18:44 braucu ar 3 bērniem mājās no bērnudārza buratino. Kāpjot autobusa pa vidējam durvīm.ejot pēc biļetēm pirms parādījusies menešbileti konduktors nr2502 izskatīs maksas biļeti. Lamājas noplēsa lielāko daļu no bērna biļetes.uzskatu ka tādam šoferim ir jābūt citur.attieksme šausmīga pret pasažieriem...
Paldies.
#384 Pateicība!Elza 2017-12-04 19:12
Sveicināti!
Paldies šoferim 296 maršrutā Valmiera - Pidriķis - Burtnieki, pirmdienas pusdienas laikā par profesionālu autobusa vadīšanu, laipnu apkalpošanu, palīdzēšanu izkāpt no autobusa, pat bez vaicāšanas. Esmu pensionāre, tas sagādā dažas grūtības! Vēl vienu reizi - PALDIES!!!
#383 ētikaLana 2017-12-01 18:11
Atbilde:
Labdien!
Pārbaudot situāciju, noskaidrojām, ka bērns biļeti nepirka. Lai arī autobusa vadītājs bērnu pamanīja tikai Kocēnu galapieturā un prasīja uzrādīt biļeti, bet tās nebija, ārā kāpt nebija lūdzis, bet bērns izkāpis.
Lūdzam izstāstīt bērnam, ka gadījumā, ja rodas šādas situācijas, ir jāvēršas pie autobusa vadītāja un jāizstāsta, kas noticis. Tad autobusa vadītājs palīdzēs risināt radušos situāciju, lai tas būtu mazajiem pasažieriem droši.

Labvakar! Šodien mani pārņēma nedaudz neizpratne par pilsētas autobusa šofera rīcību. Šodien mans bērns Brenguļu ielas pieturā plkst 14:40, kļūdas pēc iekāpa nepareizajā autobusā. Viņam bija jākāpj 7. , kurš brauc uz Valmiermuižu, taču apjuka un iekāpa autobusā, kurš piebrauca 10 min ātrāk, astotajā, kas dodas uz Kocēniem. Kad ceļā esot saprata, ka brauc nepareizajā virzienā, viņš piegāja pie šofera pajautāt, vai šis autobuss no Kocēniem brauks arī atpakaļ? Par ko no šofera saņēmis apstiprinošu atbildi. Tad viņš atgriezies atpakaļ savā sēdvietā. Iebraucot Kocēnu galapunktā, šoferis viņu uzrunājis, ka šis ir galapunkts un vai nu pērc jaunu biļeti vai kāp ārā. Bērnam biju iedevusi tikai 60 centus, lai viņš tiktu mājās. Tā kā naudas viņam vairs otrai biļetei nebija, viņš izkāpa Kocēnos ārā. Neviens no vecākiem nestrādā Valmierā, lai mēs varētu ātri noreaģēt un bērnu paņemt. Viņš palika viens svešā vietā. Vai tā bija ētiska un atbilstoša šofera rīcība pret bērnu?
#382 Cilvēcīgi?Liga 2017-11-30 10:34
Atbilde:
Labdien!
Paldies par sniegto informāciju! Autobusa vadītājs nepamanīja meiteni. Tā kā tur ir gājēju pāreja, nesaprašanās var rasties arī tā iemesla dēļ, ka cilvēks var vienkārši šķērsot ielu, nevis doties uz pieturu. Tomēr paldies par sniegto informāciju, situāciju pārrunāsim!30.11.2017. pietura Stalbē virzienā uz Rīgu 14:20. Šoferis nepagaidīja meiteni, kas skrēja uz autobusu un netika pāri cełam, jo łoti dzīva satiksme. Varbūt tā minūte nav tik svarīga? Varbūt vērts par to parunāt ar šoferiem?
#381 Saraksts.Liva 2017-11-28 17:57
Atbilde:
Labdien!
Papildu reisu atvēršana ir jāsaskaņo ar pašvaldību. Paldies par Jūsu norādi. Centīsimies ieteikto ņemt vērā un izstrādāt papildinājumu sarakstā.


Paldies par jusu atbildi uz manu jautajumu.
Ta ka minejat, ka nekurseja biezak, ja ta ir taisniba, bet tad vismaz braucot ar to ieprieksejo autobusu vareja paspet ar,bija japaskrien lai tiktu, bet tomer tika,bet tagad tas vispar nav iespejams,ja piemeram ielaustu autobusu 20.15 tas butu loti labs laiks. Nesaku ka vai tiesi taja laika, bet varbut tiesam var kada cita laika, lai centra nav loti ilgi jagaida nakamais.
Paldies.
#380 Izdod biļeti, kā" Invalīdam" :(Liāna 2017-11-22 08:21
Atbilde:
Labdien!
Atvainojiet par šo pārpratumu! Lūgums biļeti, kā arī naudas atlikumu pārbaudīt, neatejot no autobusa vadītāja, lai, ja gadās šādas situācijas, tās uzreiz varētu atrisināt. Cilvēciskā faktora dēļ arī autobusa vadītājs var kļūdīties.

Sveiki man ir sanakusi tāda problēma iekāpjot autobusā, pateicu ŠOFERI līdz kurai vietai man ir jānokļūst, iedevu naudiņu pa biļeti šoferis smaidot to paņēma un izsita man biļeti kā parasti gāju apsēdos un nepieversu uzmanību izkāpjot āra no autobusa sāku pētīt biļeti un saprotu kad biļete ir "isista" kā "invalīdam",kur 100% skaitās kā bezmaksas, jautājums tāds vai VTU šoferi piestrādā par Ārstiem kas ir tiesīgs izteijt diagnozi "INVALĪDS" esu šokēta par notikušo
#379 algas paaugstinājumsIlona 2017-11-21 16:11
Labdien,

ierosinu izskatīt jautājumu par algas paaugstināšanu (vai vismaz piemaksu vai prēmiju) autobusa šoferim Edgaram Zaķim! Šoferis ir augsta līmeņa profesionālis ar labām tehniskām un psiholoģiskām zināšanām, noturīgu nervu sistēmu un augstu atbildības sajūtu. Esmu braukusi šofera vadītajā autobusā vairākas reizes: pasažieri tiek informēti, kāpēc jāpiesprādzējas , cikos beigsies maršruts. Šoferis rūpējas par komfortu brauciena laikā: nomierina skaļus braucējus, palīdz atrast pazudušās mantas. Atšķirībā no citu šoferu vadītajiem autobusiem, ar šoferi Edgaru brauciuena laikā esmu droša.
#378 SūdzībaDaiga 2017-11-21 08:01
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju! Jūsu minētajam autobusam ir paredzētas tikai sēdvietas. Lūgums, jo īpaši reizēs, kad autobusi ir pārpildīti, piemēram, pirmssvētku dienās, biļeti nopirkt laicīgi. Papildu autobusa nosūtīšanai ir nepieciešams iepriekš veikts saskaņojums ar Autotransporta direkciju.

Labdien!

2017.gada 17. novembrī autobusu reiss,Rīga-Stra upe-Valmiera-Rū jiena kas izbrauc no Rīgas plkst.15:05, Juglā neuzņēma nevienu pasažieri, iespējams,arī citās pieturās pa Rīgu līdz Juglai - bija tikai sēdvietas un liels uzraksts VIETU NAV. Cik saprotu esat ļoti bagāti! Tātad dotācijas neizmantojiet, par ko ļoti šaubos. Dotācijas maksājam mēs , strādājošie un par to mums pretī jāsaņem nicināšana, iedomība un uzpūtība - gribēšu ņemšu kādu pasažieri, negribēšu neņemšu. Kā to saprast? Tad organizējiet papildus reisus. Cilvēkiem jatiek majās no darba, nevis no plezīra.
Daiga
mob.29807494
#377 sūdzībaEvija 2017-11-21 06:42
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par notikušo uzņēmuma vārdā!
Paldies par ierosinājumu, sapulcēs ar autobusu vadītājiem tas tiks ņemts vērā.

Labrīt!
Vēlos informēt,ka 18.novembrī autobusā no Rencēniem šoferis izlaižot pasažieri durvis pa ātru aizvēra un durvīs iespieda pusaudzi.Durvis pēc tam šoferis atkārtoti atvēra...viss varēja arī beigties citādi.Bērnam ir pleca trauma,tāpēc tas arī sāpēja
Mans mērķis nav panākt,lai kādu sodītu un atlaistu,bet gan lai atkārtoti pārunātu ar visiem šoferiem,lai rūpīgi pārliecinās katru reizi, vai pasažieris ir izkāpis un ar abām kājām stāv uz zemes un tikai ,tad aizvērt durvis.
#376 Attieksmegudrite 2017-11-19 20:53
Atbilde:
Labdien!
paldies par sniegto informāciju!
Noskaidrosim par radušos situāciju sarunā ar autobusa vadītāju.

Labvakar!
Šodien,20.11,ar autobusu ar atiešanas laiku 15.30,braucu uz Rīgu un,atklāti sakot,šofera attieksme bija tik nelaipna pret pasažieri,kas tikai pajautāja par stāvēšanas laiku'.Un,vēl,p irku biļeti,un sniedzu 10 eiro naudas zīmi un,lūk,neprata izsniegt atlikumu un izsniedza par 2 eiro mazāk.Jā,tā bija mana kļūda,ka uzreiz nepaskatījos naudas atlikumu,bet iebēru makā,jo pierādīt jau vairs nevarēju un arī pēc viņa attieksmes neuzdrošinājos ko vēl bilst.Bet,nu,ga n jau pēc kases saskaitīsanas pats šoferis saprata.Diemžēl ,arī tā notiek.
#375 Par reisuLūcija 2017-11-18 21:40
Atbilde:
Labdien!
Tā kā pasažieru no Ozolmuižas ir ļoti maz, nav bijusi šāda nepieciešamība. Tomēr pateicamies par ieteikumu! Ņemsim to vērā, izvērtējot reisu laikus, ja būs vēl ierosinājumi šo reisu izpildīt ātrāk.

Sveiki.
Ir jautājums vai uz Ozolmuižu uz Valmieru nav iespēja būt agrāks reiz nevis 9:00
#374 Par šoferiDace 2017-11-17 13:56
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par šo situāciju! Lūgums, jo īpaši reizēs, kad autobusi ir pārpildīti, piemēram, pirmssvētku dienās, biļeti nopirkt laicīgi. Ja autobusā ir izvietota zīme "Vietu nav" un sēdvietas ir aizpildītas, tad autobusa vadītājs nedrīkst uzņemt pasažierus viņu drošības dēļ - ir autobusi, kur stāvvietas nav paredzētas.

Labdien!
Šodien, 17.novembra reisā Rīga - Valmiera, kas no Rīgas atiet 15-05, šoferis neuzņēma salonā nevienu pasažieri, kuri varētu stāvēt kājās. Ne Teikā, ne Juglā, rupji atraidīja pasažierus. Pirmo reizi redzu, ka autobusā nedrīkst stāvēt kājās, kaut braukāju šo reisu jau 20 gadus regulāri katru nedēļu. Nabaga cilvēki, kam jāgaida nākamais reiss, kurš būs tikai pēc stundas. Un ja nu nākamie šoferi ir tikpat principiāli? Tad tie, kas pirmssvētku dienā vēlās nokļūt mājās no Teikas un Juglas, netiks nekad...
#373 Reiss Valmiera-Rūjien a vakarpusēIlva 2017-11-15 08:35
Atbilde:
Labdien!
Minēto reisu pārcelt nevar, jo tas ir reiss Rīga - Valmiera - Rūjiena plkst.18:20 no Rīgas. Jauna reisa izveidošanai nepieciešams veikt iepriekšēju izpēti, piemēram, potenciālo pasažieru skaitu. Tālāk notiek sarunas ar Autotransporta direkciju. Paldies par ierosinājumu! Vai būtu iespējams atsūtīt ierosinājumu arī vēstules veidā, kas derētu par pamatu situācijas izvērtēšanai, lai plānotu jaunu reisu?


Nupat šeit izskanēja ierosinājums, ka vakarā derētu autobuss Valmiera-Rūjien a pēc pl.21, lai strādājošie tiek mājās. Ja, piemēram tagadējo reisu, kas ir pl.20.45, pārceltu vēlāk, varbūt tad būtu iespējams ko mainīt arī autobusa atiešanas laikam pl.18.40 vai pat atvērt kādu jaunu reisu laikā no ~ pl.19 - 20. Citādi ir tā, ka jau daudzus gadus nav iespējams ērti nokļūt Rūjienas virzienā, ja autobuss no Limbažiem (tas gan ir AS CATA, bet arī to nav varēts grozīt, jo nāk no Saulkrastiem) iebrauc Valmierā ap pl.19. Atliek vien gaidīt turpat 2h līdz pēdējam autobusam uz Rūjienu. Paldies, ceru, ka reiz situācija mainīsies par labu pasažieriem!
#372 Elektroniskā kartiņa.Lauris 2017-11-14 15:44
Atbilde!
Labdien!
Var nobloķēt. Ir nepieciešams zināt tās numuru. Lūgums zvanīt pa tālruni 64229460.

Es gribēju pajautāt,ja kartinas marsuts neatbilst vai var nobloket kartinu?
#371 sūdzībaEvita 2017-11-02 14:22
Atbilde:
Labdien!
Paldies par informēšanu! Ar autobusa vadītāju ir veiktas pārrunas.

Labdien! Man ir sūdzība par šoferi nr.2538,kas 1.novembrī no Rūjienas AO uz Valmieru izbrauca nepareizā laikā.Viņš teica,ka neko nezin par jauno atiešanas laiku,kas ir 5min.ātrāk.Vai par izmaiņām šoferus neinformē? Arī vakarā Šis Šoferis kavējās par 5min.Kāpēc neievēro atiešanas laikus?
#370 atjaunot autobusa kustibuilona 2017-10-27 20:00
Atbilde:
Labdien!
Minētais reiss kursēja no Rīgas caur Valmieru un plkst.21:15 uz Rūjienu (veica a/s "Nordeka"), bet apmēram četrus gadus ir slēgts. Pēdējais autobuss uz Rujienu ir plkst. 20:45. Paldies par ierosinājumu!

labdien. vēlos uzzināt kāpēc tika atcelts reiss Valmiera- Rūjiena 21:15? Tas būtu ļoti noderējis,jo ja es strādāju līdz plkst 21:00,es netieku mājās un tādu cilvēku ir daudz. Paldies
#369 Pilsētas maršruta autobussInese Zariņa 2017-10-26 09:15
Atbilde:
Labdien!
Uz Purva ielu (pietura pie Valmieras Mākslas vidusskolas) kursē tikai tie 8.maršruta autobusi, kur apzīmējumos ir rakstīts "uz Purva ielu".

Labdien! Ja man 10:30 ir nepieciešams nokļūt Valmieras mākslas skolā - ar kāda nr.autobusu man ir jābrauc. Izkāpšu pieturā Banka (uz kocēniem). Vai 8 nummura maršruta autobusi kursē gar Depo vai tikai tie, kur ir ierakstīts, ka brauc uz Purva ielu?
#368 Autobusu saraksts.Liva 2017-10-19 15:44
Atbilde:
Labdien!
Paldies par ieteikumu! Attiecībā par pārsēšanos izvērtēsim, ko var izmainīt. Jāpiemin, ka no slimnīcas arī pirms šīm izmaiņām nekursēja autobusi biežāk nekā tas ir tagad. Tika slēgti tikai divi vakara reisi, jo vilciens vairs nekursē tik vēlu.

Sveiki, busu loti nejauka, runajot pa pilsetas satiksmes jauno autobusu sarakstu kas in no slimnicas 20.46 uz centru, ka jus domajat ka var paspet parsesties uz autobusu kas ir no centra 20.40 (10) uz muizu.
1.esmu nokavejusi autobusu 100%
2. Nakamis ir pec ilgak ka pec stundas,
Nepietiek to kad 19.07pl ir viens 8 un tad nakamais uz centru ir tagad tikai 20.46. Vai tiešām ir tik grūti ielaist vel vienu autobusu starpa.
#367 Par biletemKaspars 2017-10-14 07:05
Atbilde:
Labdien!
Paldies par informāciju!
Pasažieriem ir jāsēž biļetē norādītajās vietās. Jūsu minētā situācija tika izskatīta, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

Labdien.Kapec tiek tirgotas biletes ar vietam kuras autobusa vaditajs nelauj sedet? Es nopirku bileti interneta uz autobusa marsrutu Riga - Valmiera 8:50 no Rigas SAO 14.10.2017 Vieta nr 3 Varbut tad nevajag vispar vietu numeraciju???
#366 sūdzībaLigita 2017-10-03 04:43
Atbilde:
Labdien!
Paldies, ka informējāt par šo gadījumu! Ļoti atvainojamies, un ar autobusa vadītāju ir veiktas pārrunas.

Labdien!
Braucu ar autobusu Valmiera-Pūpoli -Gaujaslāči 30.septembrī plkst.8.30.Gauj aslāčos lūdzām šoferim atvērt otras durvis,uz ko atbildēja,ka 3 cilvēku dēļ viņš to nedarīs.Šajā pieturā mēs izkāpām 7 cilvēki,tajā skaitā 2 invalīdi.Vienam no invalīdiem daļēji apgrūtināta pārvietošanās.
Paldies uzņēmuma pārējiem šoferīšiem.
#365 Izmaiņas autobusu sarakstāMaija 2017-10-02 18:03
Atbilde:
Labdien!
No Valmieras 2.vidusskolas uz centru 7.maršruta autobuss atiet arī plkst.13:04 un plkst.13:59.

Mani interesē,kapēc ir veiktas izmaiņas autobusu sarakstā no pieturas 2.vidusskolas 7tajam maršrutam virzienā uz staciju pl.13.04 un 13.54 ? Tagad viņi atiet no pieturas pl.12.59 un 13.49.Ap šo laiku autobusu pārsvarā izmanto skolēni kas brauc no V.2.V. uz mājām uz stacijas galu.Veicot izmaiņas kustības sarakstā ir jāsaskaņo ar skolas administrāciju un jāpielāgo viņu tā, lai autobusi pildītu savu tiešo funkciju,pārvad āt pasažierus,nevi s vizinātos tukšā,jo bērni,īpaši ziemas laikā,nevar paspēt uz autobusu,jo vajag vēl arī pārģērbties.
#364 Neapmierina šoferīšu attieksmeJuris 2017-10-02 03:32
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies uzņēmuma vārdā! Cik noprotams, tad šī sūdzība ir par to, ka autobusa vadītājs neapstājās
ārpus pieturvietas. Vēršam uzmanību, ka tas ir drošības apsvērumu dēļ.
Lai labi turpmākie braucieni!

Šī rīta brauciens uz Rīgu 4:50. Galīgi nevieta. Šoferītis neapmierināts jau no brauciena sākuma punkta Valmiera. Jāmācas kontaktēties ar cilvēkiem un jāiemāca kaut kasa laipnība. Kur tādi šoferīši rodas VTU
#363 jaunais sarakstsDaiva 2017-10-01 07:10
Atbilde:
Labdien!
Paldies par norādi! Saraksti tiek pārskatīti.

Lieliski,VTU!
jaunais autobusu kustības saraksts īpaši "pielāgots"bērn iem,kas brauc mājās no mūzikas vai mākslas skolas uz Kocēnu pusi. Ja stunda mūzikas skolā beidzas 20.10, atobuss tikai 21.16...
#362 Izmaiņas pilsētas satiksmēIndra 2017-09-29 10:53
Atbilde:
Labdien!
Paldies par ieteikumu! Saraksti tiek pārskatīti.

Paldies par pozitīvajām izmaiņām, kas attiecas uz vilcienu pienākšanas un pilsētas autobusu atiešanas laikiem, jo līdz šim tas bija ironiski.
Bet ir veiktas izmaiņas 10.autobusam, kas nebūt nav pozitīvas braukšanai virzienā uz Brīvības ielu un Valmiermuižu no Centra pieturas pēc jaunā saraksta 20:25 ( vecā 20:38). Šajā laikā no Rīgas ienāk 2 autobusi 20:30 un 20:40, līdz ar to uz 10.autobusu paspēt vairs nevar...
#361 Pieturvietu nosaukumi pilsētāAnita 2017-09-27 13:33
Atbilde:
Labdien! Paldies par ierosinājumu! Tas tiek izskatīts.

Labdien. Priecājos, ka tiks precizēti- mainīti pieturvietu nosaukumi Valmieras pilsētā. Tikai pie maināmajiem neatradu" Annas iela" , kas man liekas neloģisks pieturvietas nosaukums. Kapēc Annas iela, ja pietura atrodas uz Rubenes ielas? Un pa Annas ielu vispār nekursë autobusi. Daudziem pilsētas viesiem tas rada apjukumu un neizpratni. Ceru, ka arī šīs pieturas nosaukums tiks attiecīgi labots.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt