Jautājumi un atbildes

Cienījamie, klienti!

Šajā sadaļā Jūs variet uzdot sev interesējušo jautājumu vai sniegt uzņēmumam priekšlikumus darbības uzlabošanai.

Atbildi uz jautājumu uzņēmuma speciālisti Jums sniegs darba dienās diennakts laikā, bet brīvdienās un svētku dienās- 2-3 diennakšu laikā kopš jautājuma saņemšanas, publicējot to šajā vietnē vai sazinoties ar Jums elektroniski.

Pirms jautājuma vai priekšlikuma nosūtīšanas lūdzam aizpildīt visus laukus un norādīt precīzu un korektu informāciju, lai nepieciešamības gadījumā ar Jums sazinātos.

Uzņēmums patur tiesības nepublicēt tādus jautājumus vai informāciju, kas satur aizskarošus faktus, necenzētu valodu, trešās personas komerciālu vai politisku reklāmu vai ziņas, kas nav saistītas ar uzņēmuma darbību.

 

Komentāri  

#404 PateicībaDiāna 2018-03-14 13:19
Labdien,gribēju pateikt paldies autoostas kasieritei kas šodien laipni izskaidroja bernam no kura perona aties autobus.Un šoferim kas 12.05brauca uz Rīgu.Laipni uzklausot ka bērns īsti nezina Sēnītes pieturu,šoferīt is nosēdināja vinu priekšā,liekot piesprādzēties. Paldies
#403 Vecie satiksmes autobusi...Laima 2018-03-13 13:06
Labdien!
Atbilde: Valmieras pilsētas maršrutu autobusu parks tiek atjaunots regulāri iespēju robežās. Esošie autobusi ir prasībām atbilstoši un regulāri notiek tehniskās apskates. Jāņem vērā arī ceļu stāvoklis, kas ietekmē brauciena kvalitāti. SIA "VTU Valmiera" regulāri atjaunots tiek arī starppilsētu autobusu parks, tostarp iegādājoties arī jaunus autobusus.

Sveiki...kad pienàks tà diena,kad vairs nebūs jàbrauc vecos, novecojušos ,grabošos Valmieras satiksmes autobisos.Tikka i daži ir normàli jauni autobusi.
#402 neizpratneSandra 2018-03-10 14:01
Atbilde:
Labdien! Atvainojamies par šo situāciju! Lūgums izturēties ar sapratni, jo ir bijuši gadījumi, ka somas apakša ir netīra vai arī pat atstāj pārtikas produktu traipus uz sēdekļa. Autobusa vadītājam ir jāpievērš uzmanība ceļam, tāpēc viņš neizvērtē, vai soma varētu atstāt netīrumus uz krēsla.
Prasības sabiedriskajā transportā nosaka Nr.599 "Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība".

Labdien!Kur Jūsu mājaslapā es varētu izlasīt noteikumus, kādi jāievēro pasažieriem, braucot autobusā ar somām pie rokas? Biju lielā neizpratnē, kad autobusa šoferis aizrādīja, ka sieviešu rokassomu nedrīkstu nolikt uz sēdekļa.Gatavoj os pieturvietā izkāpt, tāpēc virzījos uz durvju pusi,vienā rokā turot smagu iepirkumu tīkliņu,bet otrā rokassomu,kurā atrodas dokumenti,telef ons,maks un parfimērija.Lai bremzēšanas brīdī noturētos stabili kājās, somiņu noliku uz sēdekļa, bet pati pieturējos pie stieņa.Tajā pat brīdī saņēmu no šofera aizrādījumu par to, ka soma jānoņem no sēdekļa.Nesapro tu, kāpēc somiņa kādam traucētu, vēl jo vairāk, autobusā bez manis bija vēl tikai divi pasažieri un visiem sēdvietas pietika, savukārt sieviešu rokassomiņas nemēdz likt dubļos vai sniegā uz kailas zemes, lai sūdzētos par netīrību.Braucu Valmieras virzienā 10. martā, ar atiešanas laiku plkst 13.25 no Salacgrīvas.
#401 Par autobusa vadītāja rīcībuMārīte 2018-02-27 07:23
Atbilde:
Labdien!
Lūgums atsūtīt ierakstu uz autobusa vadītāja rīcības izvērtēšanai. Jo, pārbaudot mums pieejamos datus, neuzrādās, ka būtu pārsniegts ātrums, iebraukšana pieturvietā ārpus paredzētā laikā u.c.
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu izvērtēt informāciju un sodīt autobusa šoferi, kurš šodien 27.02.2018. maršrutā Valka Valmiera plkst 6.50, veica apdzīšanu ceļa posmā pie Krāčupes un atkārtoti pie Rūpniekiem. Autobusa šoferis veica apdzīšanas manevrus apdraudot pasažieru un citu automašīnu braucēju dzīvības. Autobusa valsts nr.KO9985. Varu piestādīt arī videoierakstu.
#400 PateicībaMagdalēna 2018-02-24 16:26
Labdien! Gribu izteikt pateicību autobusa vadītājam, kurš brauca 23.februāra vakarā no Lugažu stacijas uz Valku. Vilciens kavēja, biju ļoti uztraukusies, kā tikt līdz centram, ja ārā bija vairāk kā -10 grādu. Kāda patīkama sajūta bija, kad ieraudzīju, ka autobuss gaida. Un šoferītis tik laipns!Prieks, ka mums ir tādi autobusa vadītāji.It kā sīkums, bet patīkama sajūta bija vēl ilgi.
#399 KavēIveta 2018-02-23 15:21
Atbilde:
Labdien! Minētais autobuss bija ar atiešanas laiku plkst.14:20 no Rīgas Starptautiskās autoostas. Inciemā autobusam jāapstājas plkst.15:36, tomēr satiksmes dēļ tas kavējās vairāk nekā pusstundu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Inciema pieturā autobuss šodien nepieturēja 16:21. Biju ceļā uz pieturu, bet autobuss buja 5 min pirms laika. Nākošais 17:11 joprojāms kavē un ir jau 17:20....Forši šādos laikapstākļos stāvēt pieturā.
#398 Paldies!Inta 2018-02-20 15:09
Labdien!
Gribu izteikt savu sajūsmu par jūsu uzņēmuma darbinieku. Braucu uz Valmieru 16.02.(piektdie n) reiss 15.55 no Rīgas SAO. Arī iepriekš esmu braukusi ar VTU autobusiem, bet šādu attieksmi pret pasažieriem sastapu pirmo reizi.
1) Izcils autobusa vadītājs. Lieliski, ka brauciena laikā šoferis iepazīstināja ar sevi, nosauca plānoto ierašanās laiku galamērķī, bet pats svarīgākais, atgādināja par drošības noteikumu ievērošanu (drošības jostu lietojumu) brauciena laikā. Tas tika izdarīts nevainojamā latviešu valodā!
2) Brauciena laikā salonā skanēja teicama mūzika. (neuzkrītoša instrumentālā mūzika no Micrec ierakstu sērijas "Gadalaiki"). Varbūt sakritība, bet šajā dienā Valmierā uzstājās viens no izpildītājiem.
Summējot visu teikto, šis bija ideāls brauciens uz Valmieru. Paldies šoferītim, tiesa gan viņa vārdu nenoskaidroju, bet pēc datuma un reisa laika gan jau, ka var noskaidrot.
Lai Vairāk šādu braucienu!
Cieņā sajūsminātā pasažiere Inta
#397 grafika ievērošanaRaimonds 2018-02-17 14:53
Atbilde:
Labdien! Paldies par sniegto informāciju! To pārbaudot, secināts, ka autobusa vadītājs bija izbraucis pirms paredzētā laika, tāpēc ar viņu tika veiktas pārrunas, lai šāda situācija neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tikko no Jāņmuižas pavadīju savu draugu uz Valmieras autubusu Podragu pieturā... Pēc grafika autobusam bija jābūt pieturā 16,21 - bija 16,18 un mums līdz pieturai bija palikuši 10 metri, jūsu autobuss lepni ar lielu ātrumu pabrauca garām, neskatoties uz divu cilvēku mājieniem... rezultātā- pensionārs 74 gadi bija spiests palikt pieturā uz stundu, gaidot nākošo autobusu... vai mēģinot nostopēt kādu mašīnu...Vai uzņēmums, kas rūpējas par savu reputāciju, tur darbā jebkuru strādāt gribētāju, ka tiksai ir kas brauc??? To jautāju, kā privātuzņēmējs un uzņēmumu vadītājs no 1980-tā gada... Jeb tomēr ir kaut kādi kritēriji kadru izvēlē???
#396 Nozaudēti cimdiViktorija 2018-02-15 15:14
Labdien!
Par nozaudētām mantām autobusā lūdzam zvanīt 64229129 vai 29203857.


Labdien. Šodien es braucu no Valkas AO uz Ērğemi. Tālāk uz Rūjienu. Izkāpjot ara no Autobusa sapratu ka esmu atstajusi cimdus. Vai ir kada iespēja atgūt?
#395 Lūdzu paludzību!olesja 2018-02-12 17:35
Labdien!
Par nozaudētām mantām autobusā lūdzam zvanīt 64229129 vai 29203857.

Meklējam roza krāsa sporta somu!Bērns brauca ar autobusu Nr.1-16.56 no supernetto-12.0 2.2018.
#394 Valmieras autoostaOlita 2018-02-11 14:30
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju un pateicamies par informācijas sniegšanu! Autobusa maršruts ir norādīts arī tablo pie priekšējā stikla, kad autobuss ir piestājis pie platformas un uzņem pasažierus, kā arī apskatāms autoostā. Var rasties situācijas, ka tehnisku iemeslu dēļ dispečers nevar paziņot par kāda autobusa atiešanu, uzņēmumam pēc iespējas ātrāk nepilnības novēršot. Tāpēc aicinām pasažierus vērsties pie dispečeriem un sekot līdzi izbraukšanas laikam.

vai tad dispičeru (2 dispičeri) pienākums nav ziņot par visiem autobusiem vai ziņot, ka kase atsāk strādāt. Vai Valmieras viesiem būtu jāapskraida un jālasa visu platformu saraksti? Tas nav brauciens ar tramvaju 2 pieturu attālumā. Nākamais autobuss bija tikai 16+. Gribētu zināt, vai dispičeru darba pienākumus un atbildību pret klientiem. Ar cieņu
#393 Valmieras autoostaOlita 2018-02-11 14:23
Sveicināti. Rīgas SA mājaslapā izvēlējos autobusu 15.30, lai dotos uz Rīgu. Platforma int. šim autobusam nav norādīta. Autoostā ierados jau ap plkst.15.00. Gribēju nopirkt biļeti, bet abas kases bija tehnisku iemeslu dēļ slēgtas. Dispičere mikrofonā ziņoja par autobusu attiešanu. Un ziņojumi pārtrūka. Pa to laiku, kamēr sēdēju ārā pie centrālās ieejas, redzu aiziet mans autobuss. Dispičere atbildēja, ka nav ziņojusi par attiešanu, jo pārdevusi biļeti. Kā es varēju zināt, auka kase atsākusi strādāt.
#392 Rūjiena-ValkaĒrģemes iedzīvotāji 2018-02-11 13:19
Atbilde:
Labdien!
Paldies par ierosinājumu!
Tas ir nodots izskatīšanai Pārvadājumu daļā.

Labdien!
Mums Ērģemes iedzīvotājiem būtu ierosinājums,ka no rītiem maršrutā Rūjiena-Valka kursētu lielais autobus (ne mazais ar maz sēdvietām),jo iekāpjot Ērģemē sanāk stāvēt kājās,kas ir ļoti neērti garāka auguma cilvēkiem,un lai izkāptu pieturā pirms galamērķa ir jāizkāpj arī pārējiem pasažieriem,kas stāv kājās,jo savādāk garām netiek ,jo ļoti Šauri. Mums būtu ierosinājums,ka tomēr 17:20 kursētu autobus,lai cilvēki,kas Valkā tiek mājās.
#391 PateicībaLigija 2018-02-05 21:34
Labvakar!

LIELS Paldies šoferītim Laimonim Auniņam, kurš šorīt brauca maršrutā Rūjiena - Naukšēni - Rūjienā 05.02.2018,par to ka neapjuka un veiksmīgi atrisināja radušos situāciju.
Paldies Jums Laimoni ka darījāt vairāk kā būtu jādara.Kaut vairāk būtu tādu labu cilvēku kā Jūs.
#390 ŠoferisGuna 2018-01-30 08:57
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju. Ar autobusa vadītāju ir bijušas pārrunas.

Labdien! Vakar gaidīju autobusu pie VTU. Autobus 13.45 izbrauc no autoostas. Šoferis pabrauca man garām un apstājās pie caurlaidez vārtiem, izlaida vienu vīrieti un aizbrauca tālāk.
#389 Pilsētas autobuss no stacijasZīle 2018-01-27 14:42
Labdien!
Pašlaik norit darbs pie izmaiņām kustību sarakstos, konkrēts datums, kad tās stāsies spēkā, gan vēl nav noteikts.

Labdien. Braucu ar vilcienu uz Valmieru piektdienās. Vilciens pienāk 15.29. Reizēm, protams, pāris minūtes vēlāk. Autobuss no Stacijas uz kocēniem caur bd Bitīte (uz kurieni man jānokļūst) atiet 15.30. Pus gada laikā esmu paspējusi uz to autobusu tikai 2 reizes. Varbūt šoferīši varētu pāris minūtes uzgaidīt līdz pienāk vilciens vai nomainīt atiešanas laiku pāris minūtes vēlāk? Sanāk izkāpt no vilciena un autobuss burtiski tik tikko aizbraucis.
#388 satiksmes drošībaInārs 2018-01-24 14:35
Atbilde:
Labdien! Atvainojamies par šo situāciju. Ar autobusa vadītāju ir veiktas pārrunas, kā arī viņš ir informēts par šo sūdzību.

Sveicināti,
diemžēl, nākas nākt klajā ar nepatīkamu jautājumu.Raduš ās šaubas par jūsu autovadītāju braukšanas kultūru. Ļoti ceru, ka jūsu rīcībā ir gps dati, iespējams, pat videoreģistrato ra dati, lai pārbaudītu maršruta autobusa Rūjiena-Naukšēn i -Rūjiena autovadītāja rīcību, cenšoties atbrīvot sev ceļu sliktu ceļa apstākļu situācijā, signalizējot ar gaismas ierīcēm, pietuvojoties ceļā braucamās daļas apstākļiem bīstami tuvā distancē, agresīvi manevrējot.
Manā automašīnā atradās divu bērnu vecāki, kuru atvases tai brīdī pārvietojās ar minēto autobusu, Mums ir zināms, cikos autobusam bija jāiebrauc galapunktā, vēl jo vairāk, šadai steigai un agresivitātei pamatus nesaskatām. Vēl jo vairāk, pārlasot normatīvos aktus, kuri attiecināmi uz sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanu, vēl jo vairā, sliecamies lūgt jūs izvērtēt sava darbinieka rīcības adekvātumu. It sevišķi, konkrētajos apgrūtinātajos braukšnas apstākļos.
#387 Maršruts 012 Purva iela- Brīvības iela- Purva ielaIna Miķelsone 2018-01-10 14:14
Atbilde:
Labdien! Pašlaik notiek darbs pie izmaiņām. Paldies par ierosinājumu!

Sveicināti!
Vai ir iespējams mainīt Valmieras pilsētas maršruta 012 laikus, lai bērni no Viesturskolas var nokļūt uz Māksas skolu, t.i., stundas Viesturskolā beidzas 15.10, bet autobuss uz Mākslas skolu dodas jau 15.05? Būtu lieliski, ja autobuss no Viesturskolas atietu ne ātrāk kā 15.15, lai pēc stundām var paspēt aizskriet līdz pieturai.
#386 PateicībaDaina 2018-01-02 18:29
Sveicināti! Vēlētos pateikt LIELU PALDIES šoferītim Andrim Melbārdim, kurš brauca no Smiltenes uz Valku šodien,02.01.20 18. plkst. 16:15, par sapratni,atsauc ību un izpalīdzību!
#385 Šoferis maršruta Nr 230433Sabīne 2017-12-11 17:54
Atbilde!
Atvainojamies par šo gadījumu! Situācija ar autobusa vadītāju ir izrunāta, lai neatkārtotos.

Labvakar. Šovakar 18:44 braucu ar 3 bērniem mājās no bērnudārza buratino. Kāpjot autobusa pa vidējam durvīm.ejot pēc biļetēm pirms parādījusies menešbileti konduktors nr2502 izskatīs maksas biļeti. Lamājas noplēsa lielāko daļu no bērna biļetes.uzskatu ka tādam šoferim ir jābūt citur.attieksme šausmīga pret pasažieriem...
Paldies.
#384 Pateicība!Elza 2017-12-04 19:12
Sveicināti!
Paldies šoferim 296 maršrutā Valmiera - Pidriķis - Burtnieki, pirmdienas pusdienas laikā par profesionālu autobusa vadīšanu, laipnu apkalpošanu, palīdzēšanu izkāpt no autobusa, pat bez vaicāšanas. Esmu pensionāre, tas sagādā dažas grūtības! Vēl vienu reizi - PALDIES!!!
#383 ētikaLana 2017-12-01 18:11
Atbilde:
Labdien!
Pārbaudot situāciju, noskaidrojām, ka bērns biļeti nepirka. Lai arī autobusa vadītājs bērnu pamanīja tikai Kocēnu galapieturā un prasīja uzrādīt biļeti, bet tās nebija, ārā kāpt nebija lūdzis, bet bērns izkāpis.
Lūdzam izstāstīt bērnam, ka gadījumā, ja rodas šādas situācijas, ir jāvēršas pie autobusa vadītāja un jāizstāsta, kas noticis. Tad autobusa vadītājs palīdzēs risināt radušos situāciju, lai tas būtu mazajiem pasažieriem droši.

Labvakar! Šodien mani pārņēma nedaudz neizpratne par pilsētas autobusa šofera rīcību. Šodien mans bērns Brenguļu ielas pieturā plkst 14:40, kļūdas pēc iekāpa nepareizajā autobusā. Viņam bija jākāpj 7. , kurš brauc uz Valmiermuižu, taču apjuka un iekāpa autobusā, kurš piebrauca 10 min ātrāk, astotajā, kas dodas uz Kocēniem. Kad ceļā esot saprata, ka brauc nepareizajā virzienā, viņš piegāja pie šofera pajautāt, vai šis autobuss no Kocēniem brauks arī atpakaļ? Par ko no šofera saņēmis apstiprinošu atbildi. Tad viņš atgriezies atpakaļ savā sēdvietā. Iebraucot Kocēnu galapunktā, šoferis viņu uzrunājis, ka šis ir galapunkts un vai nu pērc jaunu biļeti vai kāp ārā. Bērnam biju iedevusi tikai 60 centus, lai viņš tiktu mājās. Tā kā naudas viņam vairs otrai biļetei nebija, viņš izkāpa Kocēnos ārā. Neviens no vecākiem nestrādā Valmierā, lai mēs varētu ātri noreaģēt un bērnu paņemt. Viņš palika viens svešā vietā. Vai tā bija ētiska un atbilstoša šofera rīcība pret bērnu?
#382 Cilvēcīgi?Liga 2017-11-30 10:34
Atbilde:
Labdien!
Paldies par sniegto informāciju! Autobusa vadītājs nepamanīja meiteni. Tā kā tur ir gājēju pāreja, nesaprašanās var rasties arī tā iemesla dēļ, ka cilvēks var vienkārši šķērsot ielu, nevis doties uz pieturu. Tomēr paldies par sniegto informāciju, situāciju pārrunāsim!30.11.2017. pietura Stalbē virzienā uz Rīgu 14:20. Šoferis nepagaidīja meiteni, kas skrēja uz autobusu un netika pāri cełam, jo łoti dzīva satiksme. Varbūt tā minūte nav tik svarīga? Varbūt vērts par to parunāt ar šoferiem?
#381 Saraksts.Liva 2017-11-28 17:57
Atbilde:
Labdien!
Papildu reisu atvēršana ir jāsaskaņo ar pašvaldību. Paldies par Jūsu norādi. Centīsimies ieteikto ņemt vērā un izstrādāt papildinājumu sarakstā.


Paldies par jusu atbildi uz manu jautajumu.
Ta ka minejat, ka nekurseja biezak, ja ta ir taisniba, bet tad vismaz braucot ar to ieprieksejo autobusu vareja paspet ar,bija japaskrien lai tiktu, bet tomer tika,bet tagad tas vispar nav iespejams,ja piemeram ielaustu autobusu 20.15 tas butu loti labs laiks. Nesaku ka vai tiesi taja laika, bet varbut tiesam var kada cita laika, lai centra nav loti ilgi jagaida nakamais.
Paldies.
#380 Izdod biļeti, kā" Invalīdam" :(Liāna 2017-11-22 08:21
Atbilde:
Labdien!
Atvainojiet par šo pārpratumu! Lūgums biļeti, kā arī naudas atlikumu pārbaudīt, neatejot no autobusa vadītāja, lai, ja gadās šādas situācijas, tās uzreiz varētu atrisināt. Cilvēciskā faktora dēļ arī autobusa vadītājs var kļūdīties.

Sveiki man ir sanakusi tāda problēma iekāpjot autobusā, pateicu ŠOFERI līdz kurai vietai man ir jānokļūst, iedevu naudiņu pa biļeti šoferis smaidot to paņēma un izsita man biļeti kā parasti gāju apsēdos un nepieversu uzmanību izkāpjot āra no autobusa sāku pētīt biļeti un saprotu kad biļete ir "isista" kā "invalīdam",kur 100% skaitās kā bezmaksas, jautājums tāds vai VTU šoferi piestrādā par Ārstiem kas ir tiesīgs izteijt diagnozi "INVALĪDS" esu šokēta par notikušo
#379 algas paaugstinājumsIlona 2017-11-21 16:11
Labdien,

ierosinu izskatīt jautājumu par algas paaugstināšanu (vai vismaz piemaksu vai prēmiju) autobusa šoferim Edgaram Zaķim! Šoferis ir augsta līmeņa profesionālis ar labām tehniskām un psiholoģiskām zināšanām, noturīgu nervu sistēmu un augstu atbildības sajūtu. Esmu braukusi šofera vadītajā autobusā vairākas reizes: pasažieri tiek informēti, kāpēc jāpiesprādzējas , cikos beigsies maršruts. Šoferis rūpējas par komfortu brauciena laikā: nomierina skaļus braucējus, palīdz atrast pazudušās mantas. Atšķirībā no citu šoferu vadītajiem autobusiem, ar šoferi Edgaru brauciuena laikā esmu droša.
#378 SūdzībaDaiga 2017-11-21 08:01
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju! Jūsu minētajam autobusam ir paredzētas tikai sēdvietas. Lūgums, jo īpaši reizēs, kad autobusi ir pārpildīti, piemēram, pirmssvētku dienās, biļeti nopirkt laicīgi. Papildu autobusa nosūtīšanai ir nepieciešams iepriekš veikts saskaņojums ar Autotransporta direkciju.

Labdien!

2017.gada 17. novembrī autobusu reiss,Rīga-Stra upe-Valmiera-Rū jiena kas izbrauc no Rīgas plkst.15:05, Juglā neuzņēma nevienu pasažieri, iespējams,arī citās pieturās pa Rīgu līdz Juglai - bija tikai sēdvietas un liels uzraksts VIETU NAV. Cik saprotu esat ļoti bagāti! Tātad dotācijas neizmantojiet, par ko ļoti šaubos. Dotācijas maksājam mēs , strādājošie un par to mums pretī jāsaņem nicināšana, iedomība un uzpūtība - gribēšu ņemšu kādu pasažieri, negribēšu neņemšu. Kā to saprast? Tad organizējiet papildus reisus. Cilvēkiem jatiek majās no darba, nevis no plezīra.
Daiga
mob.29807494

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt