Jautājumi un atbildes

Cienījamie, klienti!

Šajā sadaļā Jūs variet uzdot sev interesējušo jautājumu vai sniegt uzņēmumam priekšlikumus darbības uzlabošanai.

Atbildi uz jautājumu uzņēmuma speciālisti Jums sniegs darba dienās diennakts laikā, bet brīvdienās un svētku dienās- 2-3 diennakšu laikā kopš jautājuma saņemšanas, publicējot to šajā vietnē vai sazinoties ar Jums elektroniski.

Pirms jautājuma vai priekšlikuma nosūtīšanas lūdzam aizpildīt visus laukus un norādīt precīzu un korektu informāciju, lai nepieciešamības gadījumā ar Jums sazinātos.

Uzņēmums patur tiesības nepublicēt tādus jautājumus vai informāciju, kas satur aizskarošus faktus, necenzētu valodu, trešās personas komerciālu vai politisku reklāmu vai ziņas, kas nav saistītas ar uzņēmuma darbību.

 

Komentāri  

#417 SūdzībaZanda 2018-05-13 17:49
Atbilde:
Labdien!
Jūsu minētajam autobusam tiešām nav paredzētas stāvvietas. Parasti šādos gadījumos pasažieri tiek uzņemti, bet tāds skaits ir pārāk liels, skatoties gan no drošības viedokļa, gan ietilpības. Ņemot vērā pieprasījumu, svētdienās ir divi papildu autobusi uz Rīgu - plkst.17:50 un 18:40. Savukārt pieturvietā "Laima" uzņēma cilvēku ar iepriekš iegādātu biļeti, kurš bija autoostu informējis par iekāpšanas vietu.
Atvainojamies par šo starpgadījumu, bet autobusa vadītājs nevarētu arī izvērtēt, kuram ir svarīgāk nokļūt Rīgā. Pateicamies arī par informēšanu, lai turpmāk plānotu darbību, lai šādas situācijas neatkārtotos.

Ļoti apbēdināja šī vakara nenotikušais brauciens uz Rīgu plkst. 19.55, kā jau zināt šis ir pēdējais autobuss uz Rīgu. Šoferis reāli nepaņēma autobusā kādus 15 cilvēkus, paņēma tik cik sēdvietas. Esmu braukusi ļoti bieži svētdienas vakaros, nekas tāds līdz šim nav noticies. Personīgi man nebija tik ļoti svarīgi nokļūt Rīgā šovakar, bet ko, lai dara tie jaunieši, kas nevar atļauties agri no rīta braukt? Saprotu, ka svētdienas vakars utt., bet varēja jau kadam atļaut pastāvēt, vai vismaz apjautāties, kuram ir svarīgi nokļūt Rīgā šovakar!
Bet, netaisnīgi vēl šķiet tas, ka pie veikala Laimas pieturā, šoferis, laikam tomēr izdomāja, ka var kādu paņemt un laida cilvēkus iekšā!
Iespējams, varbūt nezinu kādus likumus, par to ka nedrīkst stāvēt kājās, bet vilšanās sajūta liela!
Paldies.
#416 PateicībaRita 2018-05-07 19:25
Uzslava Rūjienas autoostas šoferim Ansim par atsaucību un laipno attieksmi ikdienā.
Patiess prieks izmantot sabiedrisko transportu.
#415 Pasažieru pārvadājumiLeo 2018-05-07 07:53
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par šo situāciju un paldies par informēšanu!

Ja sv. 6.05. 8.maršruta šoferis 9.00 izbraucot no pieturas stacijā,PASKATĪ TOS pa kreisi, tad stacijas laukumā nepaliktu pasažieri. Vilciens pienāk 8.58. Divu minūšu laikā var nonākt šofera redzamības zonā. PASKATIES pa kreisi!Tas notiek katru rītu nedēļas garumā.Nekas nav jāmaina sarakstos, tikai JĀPASKATĀS pa kreisi. Paldies!
#414 Brauciens no Valmieras uz RīguIeva 2018-05-06 06:12
Atbilde:
Labdien!
Paldies par informāciju un atvainojamies par radušos situāciju! Ar autobusa vadītāju ir veiktas pārrunas.
Attiecībā par bagāžas biļetēm kases aparāta izdruka uzrāda divas biļetes. Lūgums par biļetēm uzreiz vērsties pie autobusa vadītāja, ja ir kāds pārpratums.

05.05.18.ar busu, kas pl.18.15 atiet no ValmierasAO(nāk no Rūjienas), no Jāņparka pieturas es ar 1 bērnu -7 g.v. un 3 skolas vec.bērniem gribējām doties uz Rīgu. Pieturā uzraksts, ka šeit var iekāpt starppils.busos tikai laicīgi jāceļ roka, lai šoferis pamanītu. Buss apstājās, šoferis izkāpa, jo bija bagāža, un izteica aizrādījumus, ka šeit iekāpt nevarot starppils.busos . Es norādīju, ka tur rakstīts, ka var. Viņš piegāja lasīt un tāpat norādīja, ka šajā maršrutā nevar. Bagāžā mums bija 1 bērnu ritenītis bez pedāļiem, skeitborda dēlis un 2 triku skrejriteņi. Viņš teica, ka būs jāmaksā par 2 bagāžas vienībām €0.90 katra. Pirkām biļetes(daļu ar 3+karti). Rezultātā izrādījās, ka mums ir izdrukāta un arī apmaksāta 1 lieka biļete. Vērsos pie šofera, viņš-neko nevarot darīt, ja vēl kāds iekāpšot, es varēšot tam pārdot lieko biļeti. Ceļā 1iekāpa un nepilnu biļetes cenu 4,25 varēju atgūt. Izkāpjot viņš aizrādīja, ka nav par bagāžu samaksāts.Mājās pārskatot izrādās 4 bagāžas samaksātas.
#413 Satiksmes noteikumiSnežana 2018-05-05 14:28
Atbilde:
Labdien!
Paldies, ka informējat par šo gadījumu!

Jau kuro reizi es esmu redzējusi, kā satiksmes autobuss ignorē sarkano luksafora gaismu? Šodien plks.12.02 JD7424, Stacijas un Kauguru ielas krustojums.Neva ru vairs klusēt, bezkaunība aukstākā mērā
#412 Par pagaidu pieturvietu uz Mālu ielasVairis 2018-04-23 17:55
Atbilde:
Labdien!
Paldies par informēšanu! Projekta pasūtītājs SIA "Valmieras ūdens", būvnieks un satiksmes organizētāji ir informēti.

Kāpēc 23. aprīļa rītā nebija izvietotas pagaidu pieturvietas uz Mālu ielas. Pasažieriem bija jālūdz šoferis lai apstājās pirms Limbažu ielas apļa. Tas par 4. maršrutu.
#411 Paldies pārvadājumu daļas vadītājai Andai Liepiņai par lielisko autobusu un šoferīti!ALISE 2018-04-23 14:26
Labdien!
BMX sporta kluba "Tālava" vārdā vēlamies pateikt sirsnīgu PALDIES - atsaucīgai pārvadājumu daļas vadītājai Andai Liepiņai un VTU Valmiera šoferītim V.Lānam. Varam apgalvot, ka ar patiesu lepnumu un azartisku cīņassparu brauciens uz Ventspils BMX sacensībām ar autobusu “Valmiera – sporta galvaspilsēta” bija izdevies! Prieks par šoferīša rūpēm, lai sportistiem un līdzbraucējiem autobusā būtu ērti un komfortabli.
--
#410 Atcelts autobussLiene 2018-04-18 12:16
Atbilde:
Labdien!
Reisa laiks pārcelts, lai, braucot no Kocēniem, paspētu pārsēsties autobusā uz Valmiermuižu.

Labien,vēlos zināt kāpēc ir atcelts autobuss no pieturas centrs uz Kocēniem 20:11?
#409 Drošība uz ceļaIrina 2018-04-10 14:32
Atbilde:
Labdien!
Paldies par dalīšanos ar novērojumu! Autobusu vadītājiem regulāri notiek mācības un sapulces, kurās tiek apspriesti un no jauna aktualizēti drošības jautājumi. Paldies, ka ņemat vērā faktu, ka autobusa bremzēšanas ceļš ir garāks nekā automašīnai un ka iedzīvotājs pāreju var šķērsot tikai tad, kad ir pārliecinājies, ka transportlīdzek lis varēs nobremzēt. Iespējams, šajā gadījumā autobusa vadītājs nesaprata, vai plānojat šķērsot ielu. Ņemsim vērā!

Sveicināti. Šodien biju stipri vīlusies VTU autobuša šofera rīcībā. Es kā gājējs apstājos pie pārejas kaut arī autobussatradās pietiekošā attālumā, lai apstātos un mani palaistu, es stāvēju un gaidiju kamēr viņš to izdarīs. Diemžēl šoferis pat nepiebremzēja. Pabrauca garām noskatoties uz mani itkā es pie kaut kā būtu vainojama. Labi es kā pieaudzis cilvēks to saprotu. Taču netālu atrodas bērnudārzs. Un šo pāreju bieži šķērso bērni. Arī manējie. Un pat bails iedomāties, kas notiktu ja bērni nepagaidītu un iet pāri. Tad šoferis apdraudētu gan tos kas šķērso, gan tos kurus ved( ar strauju bremzēšanu).
Pati esmu arī šoferis un ja ir pāreja, tad jādod gājējiem priekšroka, jo viņi izvēlās to šķērsot drošā vietā uz gājēju pārejas.
Tapēc ieteiktu šoferus mazliet palamāt par šāda veida atgadījumiem.
#408 Ierosinājums.Inese 2018-03-27 13:42
Atbilde:
Labdien! Paldies par ierosinājumu! Tas tiks izskatīts. Vēl Jums izdevīgi varētu būt izmantot pieturu pie slimnīcas, jo no tās autobusi uz staciju kursē biežāk.

Labdien.. Vēlētos jums ierosināt vienu lietu. Būtu ļoti patīkami ja kāds autobuss ap pl 7 no rīta būtu ,kas iet uz stacijas galu no bērnudārza bitītes pieturas. Ir daudzi cilvēki,kam tas būtu izdevīgāk un ērtāka nokļūšana uz darbu. Bet lielāko ties šo ierosinu,jo manam bērnam tas būtu izdevīgāk ,lai tiktu uz skolu. Cerams ,kad nemsat manu piedāvājumu un tuvākā laikā kautko mainīsat. Paldies jau iepriekš.
#407 Valmieras pilsētas autobusu kustības sarakstsVita 2018-03-27 13:17
Atbilde:
Labdien!
Valmieras pilsētas pašvaldības laikrakstā tiek publicētas maršrutu lielākās pieturvietas, jo visu pieturvietu sarakstu publicēšanai izdevumā nav vietas (kopumā ir 85 saraksti). Visi saraksti apskatāmi SIA "VTU Valmiera" mājaslapā: http://vtu-valmiera.lv/index.php/pasazieru-parvadajumi/pilsetas-satiksme-valmiera/saraksts. Savukārt par nosaukumiem - tie noteikti atbilstoši tuvumā esošiem objektiem vai ielām.

Labdien.
Iepazīstoties ar pilsētas autobusu sarakstu"Valmie ra domā un rada" radies jautājums par pieturām - Brenguļu iela, Autoosta, Kauguru iela-vaitās tiks likvidētas, ka nav iekļautas sarakstā??? Intresanti zināt, kas un kā nosaka pieturu nosaukumus. Daži ir pilnīgi maldinoši. Piemēram Brenguļu iela, kā arī Stacijas iela.
#406 Valmiera-Smilte neDiāna 2018-03-22 18:59
Atbilde:
Labdien!
Laiks tika mainīts, jo iedzīvotāji, kuriem darbs beidzas plkst.18:00, nevar paspēt uz autobusu. Šis ir pēdējais reiss uz Smilteni, tāpēc tika mainīts reisa atiešanas laiks. Vairāk pasažieri bija tāpēc, ka lielākā daļa izkāpa Brenguļos. Taču tagad ir papildu reiss plkst.18:15 uz Brenguļiem.

Labdien! Esmu neizpratne, kadel autobusa attiešanas laiks maršruram Valmiera-Smilte ne, kas jau vairākus gadus bija 18.20 ir parcelts uz 19.00. Braucēju plkst. 19.00 ir mazak, kā 18.20. Tad, kadel šādas iznainas? Zinu, ka ne man vienīgajai šī maršruta izmainas sagādā lielas neertiba. Varbut, tomēr pastav kada iespeja, ka autobusa attiešanas laiks tiks parcelts uz laiku, kā tas visu laiku bija- 18.20? Vel, jo vairak, ka no plkst. 16.00 - 19.00 neviens autobuss nekurse maršrutā Valmiera- Smiltene. Loti ceru uz Jūsu pretimnākšanu atsaucību!
#405 Biļetes autobusāSanta 2018-03-22 04:02
Atbilde:
Labdien!
Paldies par ierosinājumu!
Ar bankas norēķinu kartēm SIA "VTU Valmiera" autobusos varēs norēķināties tuvākajā laikā (sistēmu plānots ieviest līdz 1.jūlijam).

Sveicināti.
Vēlējos uzzināt vai plānots maršruta autobusos, piem. Valmiera-Rīga, ieviest biļešu apmaksu ar maksājuma karti?
CATA (Cēsis-Rīga) autobusos ir šis jau ieviest un ir ļoti ērti, un katrreiz nav jāmeklē bankomāts kur varētu izņemt skaidru naudu.
#404 PateicībaDiāna 2018-03-14 13:19
Labdien,gribēju pateikt paldies autoostas kasieritei kas šodien laipni izskaidroja bernam no kura perona aties autobus.Un šoferim kas 12.05brauca uz Rīgu.Laipni uzklausot ka bērns īsti nezina Sēnītes pieturu,šoferīt is nosēdināja vinu priekšā,liekot piesprādzēties. Paldies
#403 Vecie satiksmes autobusi...Laima 2018-03-13 13:06
Labdien!
Atbilde: Valmieras pilsētas maršrutu autobusu parks tiek atjaunots regulāri iespēju robežās. Esošie autobusi ir prasībām atbilstoši un regulāri notiek tehniskās apskates. Jāņem vērā arī ceļu stāvoklis, kas ietekmē brauciena kvalitāti. SIA "VTU Valmiera" regulāri atjaunots tiek arī starppilsētu autobusu parks, tostarp iegādājoties arī jaunus autobusus.

Sveiki...kad pienàks tà diena,kad vairs nebūs jàbrauc vecos, novecojušos ,grabošos Valmieras satiksmes autobisos.Tikka i daži ir normàli jauni autobusi.
#402 neizpratneSandra 2018-03-10 14:01
Atbilde:
Labdien! Atvainojamies par šo situāciju! Lūgums izturēties ar sapratni, jo ir bijuši gadījumi, ka somas apakša ir netīra vai arī pat atstāj pārtikas produktu traipus uz sēdekļa. Autobusa vadītājam ir jāpievērš uzmanība ceļam, tāpēc viņš neizvērtē, vai soma varētu atstāt netīrumus uz krēsla.
Prasības sabiedriskajā transportā nosaka Nr.599 "Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība".

Labdien!Kur Jūsu mājaslapā es varētu izlasīt noteikumus, kādi jāievēro pasažieriem, braucot autobusā ar somām pie rokas? Biju lielā neizpratnē, kad autobusa šoferis aizrādīja, ka sieviešu rokassomu nedrīkstu nolikt uz sēdekļa.Gatavoj os pieturvietā izkāpt, tāpēc virzījos uz durvju pusi,vienā rokā turot smagu iepirkumu tīkliņu,bet otrā rokassomu,kurā atrodas dokumenti,telef ons,maks un parfimērija.Lai bremzēšanas brīdī noturētos stabili kājās, somiņu noliku uz sēdekļa, bet pati pieturējos pie stieņa.Tajā pat brīdī saņēmu no šofera aizrādījumu par to, ka soma jānoņem no sēdekļa.Nesapro tu, kāpēc somiņa kādam traucētu, vēl jo vairāk, autobusā bez manis bija vēl tikai divi pasažieri un visiem sēdvietas pietika, savukārt sieviešu rokassomiņas nemēdz likt dubļos vai sniegā uz kailas zemes, lai sūdzētos par netīrību.Braucu Valmieras virzienā 10. martā, ar atiešanas laiku plkst 13.25 no Salacgrīvas.
#401 Par autobusa vadītāja rīcībuMārīte 2018-02-27 07:23
Atbilde:
Labdien!
Lūgums atsūtīt ierakstu uz autobusa vadītāja rīcības izvērtēšanai. Jo, pārbaudot mums pieejamos datus, neuzrādās, ka būtu pārsniegts ātrums, iebraukšana pieturvietā ārpus paredzētā laikā u.c.
Paldies jau iepriekš!

Lūdzu izvērtēt informāciju un sodīt autobusa šoferi, kurš šodien 27.02.2018. maršrutā Valka Valmiera plkst 6.50, veica apdzīšanu ceļa posmā pie Krāčupes un atkārtoti pie Rūpniekiem. Autobusa šoferis veica apdzīšanas manevrus apdraudot pasažieru un citu automašīnu braucēju dzīvības. Autobusa valsts nr.KO9985. Varu piestādīt arī videoierakstu.
#400 PateicībaMagdalēna 2018-02-24 16:26
Labdien! Gribu izteikt pateicību autobusa vadītājam, kurš brauca 23.februāra vakarā no Lugažu stacijas uz Valku. Vilciens kavēja, biju ļoti uztraukusies, kā tikt līdz centram, ja ārā bija vairāk kā -10 grādu. Kāda patīkama sajūta bija, kad ieraudzīju, ka autobuss gaida. Un šoferītis tik laipns!Prieks, ka mums ir tādi autobusa vadītāji.It kā sīkums, bet patīkama sajūta bija vēl ilgi.
#399 KavēIveta 2018-02-23 15:21
Atbilde:
Labdien! Minētais autobuss bija ar atiešanas laiku plkst.14:20 no Rīgas Starptautiskās autoostas. Inciemā autobusam jāapstājas plkst.15:36, tomēr satiksmes dēļ tas kavējās vairāk nekā pusstundu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Inciema pieturā autobuss šodien nepieturēja 16:21. Biju ceļā uz pieturu, bet autobuss buja 5 min pirms laika. Nākošais 17:11 joprojāms kavē un ir jau 17:20....Forši šādos laikapstākļos stāvēt pieturā.
#398 Paldies!Inta 2018-02-20 15:09
Labdien!
Gribu izteikt savu sajūsmu par jūsu uzņēmuma darbinieku. Braucu uz Valmieru 16.02.(piektdie n) reiss 15.55 no Rīgas SAO. Arī iepriekš esmu braukusi ar VTU autobusiem, bet šādu attieksmi pret pasažieriem sastapu pirmo reizi.
1) Izcils autobusa vadītājs. Lieliski, ka brauciena laikā šoferis iepazīstināja ar sevi, nosauca plānoto ierašanās laiku galamērķī, bet pats svarīgākais, atgādināja par drošības noteikumu ievērošanu (drošības jostu lietojumu) brauciena laikā. Tas tika izdarīts nevainojamā latviešu valodā!
2) Brauciena laikā salonā skanēja teicama mūzika. (neuzkrītoša instrumentālā mūzika no Micrec ierakstu sērijas "Gadalaiki"). Varbūt sakritība, bet šajā dienā Valmierā uzstājās viens no izpildītājiem.
Summējot visu teikto, šis bija ideāls brauciens uz Valmieru. Paldies šoferītim, tiesa gan viņa vārdu nenoskaidroju, bet pēc datuma un reisa laika gan jau, ka var noskaidrot.
Lai Vairāk šādu braucienu!
Cieņā sajūsminātā pasažiere Inta
#397 grafika ievērošanaRaimonds 2018-02-17 14:53
Atbilde:
Labdien! Paldies par sniegto informāciju! To pārbaudot, secināts, ka autobusa vadītājs bija izbraucis pirms paredzētā laika, tāpēc ar viņu tika veiktas pārrunas, lai šāda situācija neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tikko no Jāņmuižas pavadīju savu draugu uz Valmieras autubusu Podragu pieturā... Pēc grafika autobusam bija jābūt pieturā 16,21 - bija 16,18 un mums līdz pieturai bija palikuši 10 metri, jūsu autobuss lepni ar lielu ātrumu pabrauca garām, neskatoties uz divu cilvēku mājieniem... rezultātā- pensionārs 74 gadi bija spiests palikt pieturā uz stundu, gaidot nākošo autobusu... vai mēģinot nostopēt kādu mašīnu...Vai uzņēmums, kas rūpējas par savu reputāciju, tur darbā jebkuru strādāt gribētāju, ka tiksai ir kas brauc??? To jautāju, kā privātuzņēmējs un uzņēmumu vadītājs no 1980-tā gada... Jeb tomēr ir kaut kādi kritēriji kadru izvēlē???
#396 Nozaudēti cimdiViktorija 2018-02-15 15:14
Labdien!
Par nozaudētām mantām autobusā lūdzam zvanīt 64229129 vai 29203857.


Labdien. Šodien es braucu no Valkas AO uz Ērğemi. Tālāk uz Rūjienu. Izkāpjot ara no Autobusa sapratu ka esmu atstajusi cimdus. Vai ir kada iespēja atgūt?
#395 Lūdzu paludzību!olesja 2018-02-12 17:35
Labdien!
Par nozaudētām mantām autobusā lūdzam zvanīt 64229129 vai 29203857.

Meklējam roza krāsa sporta somu!Bērns brauca ar autobusu Nr.1-16.56 no supernetto-12.0 2.2018.
#394 Valmieras autoostaOlita 2018-02-11 14:30
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju un pateicamies par informācijas sniegšanu! Autobusa maršruts ir norādīts arī tablo pie priekšējā stikla, kad autobuss ir piestājis pie platformas un uzņem pasažierus, kā arī apskatāms autoostā. Var rasties situācijas, ka tehnisku iemeslu dēļ dispečers nevar paziņot par kāda autobusa atiešanu, uzņēmumam pēc iespējas ātrāk nepilnības novēršot. Tāpēc aicinām pasažierus vērsties pie dispečeriem un sekot līdzi izbraukšanas laikam.

vai tad dispičeru (2 dispičeri) pienākums nav ziņot par visiem autobusiem vai ziņot, ka kase atsāk strādāt. Vai Valmieras viesiem būtu jāapskraida un jālasa visu platformu saraksti? Tas nav brauciens ar tramvaju 2 pieturu attālumā. Nākamais autobuss bija tikai 16+. Gribētu zināt, vai dispičeru darba pienākumus un atbildību pret klientiem. Ar cieņu
#393 Valmieras autoostaOlita 2018-02-11 14:23
Sveicināti. Rīgas SA mājaslapā izvēlējos autobusu 15.30, lai dotos uz Rīgu. Platforma int. šim autobusam nav norādīta. Autoostā ierados jau ap plkst.15.00. Gribēju nopirkt biļeti, bet abas kases bija tehnisku iemeslu dēļ slēgtas. Dispičere mikrofonā ziņoja par autobusu attiešanu. Un ziņojumi pārtrūka. Pa to laiku, kamēr sēdēju ārā pie centrālās ieejas, redzu aiziet mans autobuss. Dispičere atbildēja, ka nav ziņojusi par attiešanu, jo pārdevusi biļeti. Kā es varēju zināt, auka kase atsākusi strādāt.
#392 Rūjiena-ValkaĒrģemes iedzīvotāji 2018-02-11 13:19
Atbilde:
Labdien!
Paldies par ierosinājumu!
Tas ir nodots izskatīšanai Pārvadājumu daļā.

Labdien!
Mums Ērģemes iedzīvotājiem būtu ierosinājums,ka no rītiem maršrutā Rūjiena-Valka kursētu lielais autobus (ne mazais ar maz sēdvietām),jo iekāpjot Ērģemē sanāk stāvēt kājās,kas ir ļoti neērti garāka auguma cilvēkiem,un lai izkāptu pieturā pirms galamērķa ir jāizkāpj arī pārējiem pasažieriem,kas stāv kājās,jo savādāk garām netiek ,jo ļoti Šauri. Mums būtu ierosinājums,ka tomēr 17:20 kursētu autobus,lai cilvēki,kas Valkā tiek mājās.
#391 PateicībaLigija 2018-02-05 21:34
Labvakar!

LIELS Paldies šoferītim Laimonim Auniņam, kurš šorīt brauca maršrutā Rūjiena - Naukšēni - Rūjienā 05.02.2018,par to ka neapjuka un veiksmīgi atrisināja radušos situāciju.
Paldies Jums Laimoni ka darījāt vairāk kā būtu jādara.Kaut vairāk būtu tādu labu cilvēku kā Jūs.
#390 ŠoferisGuna 2018-01-30 08:57
Atbilde:
Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju. Ar autobusa vadītāju ir bijušas pārrunas.

Labdien! Vakar gaidīju autobusu pie VTU. Autobus 13.45 izbrauc no autoostas. Šoferis pabrauca man garām un apstājās pie caurlaidez vārtiem, izlaida vienu vīrieti un aizbrauca tālāk.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt