Valde

Valdes priekšsēdētājs:

Oskars Spurdziņš

 

 

 Valdes locekļi:

 

Evija Voitkāne, Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektore

 

 

 

 

Ivo Virsis, Rūjienas novada pašvaldības izpilddirektors

Svarīgākie lēmumi, manuprāt, ir saistīti ar  Valmieras autoostas rekonstrukcijas projekta izstrādi un gatavošanos iespējamai būvniecībai, autobusu iegādi,  „VTU Valmiera” notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijas rezultātiem. Valdē izskatīti un pieņemti arī citi lēmumi, kas saistīti ar uzņēmuma saimniecisko darbību, iepirkumiem, personālvadības jautājumiem un nekustamo īpašumu jautājumu sakārtošanu.”

 

800x600
„Būtiskākie darbi šajā gadā un pēdējos 3 gados kopumā, viennozīmīgi ir veiktās investīcijas uzņēmuma attīstībā un darbības uzlabošanā. Tā piemēram, sakārtotas gan attīrīšanas iekārtas, gan esam atsākuši iegādāties autobusus un mainīt autobusu parku, izveidots jauns virsbūvju cehs, uzstādīta jauna mazgāšanas iekārta un arī degvielas uzpildes stacija ieguvusi jaunu informatīvo tablo un sūkņus. Tāpat iesākti vēl arī daudzi citi projekti, tai skaitā domājam par to, ko darīt un kā sakārtot autobusu garāžas gan Smiltenē, gan Rūjienā, kā arī mainīt autobusu parku ne tikai Valmierā, bet arī pārējās struktūrvienībās, tai skaitā Valkā.
Mērķtiecīgi strādājam pie uzņēmuma izaugsmes un attīstības, kā arī pie tā, lai uzlabotu darbinieku darba apstākļus un motivāciju strādāt uzņēmuma labā. Prieks, ka intensīvi atsācies neregulāro pārvadājumu pieprasījums gan tepat iekšzemē, gan arī, jo īpaši, uz ārvalstīm, kas dod papildus ieņēmumus uzņēmumam un ļauj krasi nesamazināt uzņēmuma apgriezienus un veiksmīgi turpināt savu darbību.”
Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
.