areawideautoglass.com

No 1.oktobra būs izmaiņas Valmieras pilsētas autobusu kursēšanā

SIA “VTU Valmiera” informē, ka 1.oktobrī stāsies spēkā mainītais Valmieras pilsētas maršrutu autobusu kursēšanas saraksts.

Izmaiņas veiktas, lai pasažieru ērtībām pielāgotu autobusu kursēšanu AS "Pasažieru vilciens” noteiktajiem vilcienu iebraukšanas/izbraukšanas laikiem Valmierā un lai uzlabotu autobusu kursēšanas plūsmu pilsētā. Jāpiemin, ka, vadoties pēc AS "Pasažieru vilciens” noteiktajām izmaiņām vilcienu kursēšanas laikos, tiek slēgti divi 8.maršruta reisi, kuros autobusi kursēja pēc plkst.24.00.

Mainītais saraksts no 29.septembra būs skatāms uzņēmuma mājaslapas vtu-valmiera.lv sadaļā “Pasažieru pārvadājumi” – “Pilsētas satiksme Valmierā” – “Saraksts”, kā arī no 30.septembra pilsētas pieturvietās.

Tāpat no 1.oktobra tiks mainīti sešu Valmieras pilsētas pieturvietu nosaukumi.

Turpmāk pieturvietas “Hipotēku banka” (pie “Latvijas Mobilais Telefons” klientu centra Rīgas ielā) nosaukums būs “Kultūras centrs”, pieturvieta “ZET” (netālu no veikala “Supernetto” Rubenes ielā) tiks pārdēvēta par “2.vidusskola”, pieturvietas “Elko” (netālu no metināšanas piederumu veikala “Elko”) nosaukums būs “Cempu iela”, pieturvieta “Kurināmā bāze” tiks pārdēvēta par “Mūrmuižas iela”, pieturvietas “Liesma” (pie izdevniecības “Liesma”) jaunais nosaukums būs “A.Upīša iela”, savukārt pieturvieta “Laima” (pretī veikalam “Laima”) turpmāk tiks dēvēta par “Kino”.

Pieturvietām nosaukumi doti, vadoties pēc netālu esošajiem objektiem vai ielu nosaukumiem, kur tās izvietotas. Mainoties to nosaukumiem, kā arī ņemot vērā pasažieru ieteikumus, lemts izmaiņas ieviest arī pieturvietu nosaukumos.