Aicinām Ēnu dienā iepazīt autobusa vadītāja profesiju

5.aprīlī visā Latvijā norisināsies Ēnu diena, kuras laikā skolēni aicināti iepazīt sev interesējošo profesiju. SIA “VTU Valmiera” aicina iepazīt autobusa vadītāja profesiju, ēnojot autobusu vadītājus Valmieras pilsētas, reģionālās nozīmes (maršruti veikti Valmieras novadā) un starppilsētu nozīmes maršrutos (maršruti veikti arī ārpus Valmieras novada, piemēram, uz Rīgu). Pieteikties var šeit.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Vairāk var lasīt, kā arī visas vakances apskatīt mājaslapā www.enudiena.lv.