Izmaiņas autobusu kursēšanā Simjūda tirgus un MTB maratona posma Cēsis–Valmiera laikā

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām autobusu kursēšanā Valmierā Simjūda tirgus (9.oktobris) un Latvijas valsts mežu MTB maratona posma Cēsis–Valmiera (10.oktobris) laikā.

Sestdien, 9.oktobrī, kad Valmierā norisināsies Simjūda gadatirgus, no plkst.6.00 līdz 18.00 būs slēgta Rīgas iela posmā no Rīgas ielas rotācijas apļa līdz Lāčplēša ielai. Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursēs pa Rīgas, A.Upīša un Rubenes ielu.

Valmieras pilsētas 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturās “Kultūras centrs”, “Galerija Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9.maršruta autobuss kursēs līdz 2.vidusskolai.

Plašāk par Simjūda tirgu šeit.

Svētdien, 10.oktobrī, norisināsies Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona 5.posms Cēsis–Valmiera. Tādējādi no plkst.13.00 līdz 17.00 būs slēgts Rīgas ielas posms no Katrīnas ielas līdz rātslaukumam un Lāčplēša ielas posms līdz Raiņa ielai. 10.oktobrī no plkst.13.00 līdz 17.00 sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Plašāk par maratona posmu šeit.