Organizē mācības bezdarba riskam pakļautajām personām

Nodarbinātības valsts aģentūra organizē mācības bezdarba riskam pakļautajām personām. Viena no piedāvātajām programmām ir “Transportlīdzekļu un traktortehnikas vadītāju apmācības programma”. Autovadītājiem ir iespēja iegūt D kategoriju, kas dod iespēju strādāt par autobusa vadītāju. SIA “VTU Valmiera” piedāvā slēgt līgumu, lai pēc mācību noslēguma interesenti kļūtu par SIA “VTU Valmiera” autobusu vadītājiem.

Mācības notiek, ievērojot kuponu sistēmu.

Mērķa grupa ir:

  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu;
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes;
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta invaliditāte vai prognozējama invaliditāte, vai persona pēc pārejošas darbnespējas, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus.

Plašāk informācija un pieteikšanās šeit.

Interesentiem, kuriem ir C vai C 1 kategorija, kuri ir sasnieguši 24 gadu vecumu un kuri vēlas būt autobusa vadītāji SIA “VTU Valmiera”, ir iespēja vērsties uzņēmumā ar lūgumu izvērtēt kursanta piemērotību autobusa vadītāja amata pienākumu izpildei uzņēmumā, noslēdzot mācību līgumu. Papildu informācijai lūdzam vērsties uzņēmuma personāla daļā, zvanot pa tālruni 29231565 vai rakstot e-pastu personals@vtu-valmiera.lv.

SIA “VTU Valmiera” ir svarīga ilgtspējīga attīstība, tādēļ rūpējamies gan par saviem darbiniekiem, gan potenciālajiem darbiniekiem, lai arī pēc gadiem būtu, kas šo pakalpojumu varēs nodrošināt un veiks to kvalitatīvi. Tāpēc uzņēmums iegulda jauno profesionāļu sagatavošanā. Jāpiemin, ka pērn rudenī darbu sāka atjaunots pilsētas maršrutu autobuss, kas speciāli pielāgots mācību vajadzībām. Tāpat autobusu vadītājiem nodrošinām daļēju ceļa un dzīvesvietas īres izdevumu apmaksu, iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā.

Par jaunākajām vakancēm vairāk šeit.