SIA „VTU Valmiera” – otrs drošākais pasažieru pārvadātājs Latvijā

SIA „VTU Valmiera” ieguvusi otro vietu kategorijā „Pasažieru pārvadātāji” Latvijas mēroga konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks 2013”.

Vērtējumā ņemta vērā uzņēmuma īstenotā politika, lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumus, autovadītāju izglītošana un citi drošības aspekti.

Konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, palīdzot izvērtēt iespējamos riskus un sniedzot praktiskus padomus efektīvākai un drošākai vadīšanai. Dalībniekiem bija iespēja uzklausīt atzītu ekspertu viedokļus un informāciju, kā rūpēties par uzņēmuma autoparku.

.

Konkursa žūrija – „Baltas” galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, „Drošas braukšanas skolas” pārstāvji Artūrs Priednieks un Edmunds Ozolnieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, satiksmes psihofizioloģe, Rīgas Pedagoģijas un inovācijas vadības akadēmijas inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita – ne tikai izvērtēja dalībniekus, bet dalījās veiksmes stāstos un pieredzē.

Finālam tika izvirzīti 12 uzņēmumi, kas vērtēti trīs kategorijās: pasažieru pārvadātāji, kravas vai speciālā pielietojuma autoparki un zemāka riska autoparki.

Kategorijā „Pasažieru pārvadātāji” par drošāko atzīts SIA „Ventspils reiss”, otrā vietā – „SIA „VTU Valmiera”, trešajā vietā – SIA „Jelgavas autobusu parks”. Pasākuma organizatori atzina, ka uzņēmumu vadītāji ir ņēmuši vērā pērn sniegtos speciālistu ieteikumus un uzlabojuši autoparka darbību.

Konkurss notiek jau otro gadu. To organizē apdrošināšanas sabiedrība „Balta” sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju, „Drošas braukšanas skolu” un Ceļu satiksmes drošības direkciju.