SIA “VTU Valmiera” – Zelta kategorija konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Atbildīga attieksme pret darbiniekiem, autovadītāju labsajūtas un prasmju vairošana un stresa faktoru mazināšana līdz ar pastāvīgu autoparka tehniskā stāvokļa uzlabošanu – tās ir Latvijas uzņēmumu autoparku “zelta” īpašības, liecina gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2018” rezultāti. Pirmo reizi SIA “VTU Valmiera” konkursā saņēmusi augstāko novērtējumu – Zelta kategoriju.


“Drošība ir mūsu uzņēmuma stūrakmens. Plānojot uzņēmuma darbu, attīstību, pievēršam tai lielu vērību. Tas attiecas ne tikai uz pasažieru drošu pārvadāšanu un ērtībām, bet arī darbiniekiem. Regulāras mācības, iespēja pilnveidoties, dažādi drošības ievērošanas priekšnoteikumi – tie ir tikai daži mūsu uzdevumi. Priecājamies par saņemto novērtējumu, jo tā bija iespēja pārbaudīt mūsu noteiktos mērķus un darbības, lai pakalpojumu pilnveidotu. Zelta kategorija apliecina spēju pārvaldīt uzņēmumu ilgtermiņā, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību,” stāsta SIA “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš.

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursa deviņi uzņēmumi atzīti par Zelta kategorijas laureātiem, bet pavisam apbalvoti 33 uzņēmumu autoparki, kas aktīvi un atbildīgi iesaistās ceļu satiksmes drošības uzlabošanā. Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu ikdienā demonstrē atbildīgu attieksmi pret saviem darbiniekiem.

Uzņēmumi tika vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālais transports, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autotransports. SIA “VTU Valmiera” apbalvojumu saņēma kategorijā “pasažieru pārvadātāji”.

SIA “VTU Valmiera” konkursā piedalījās jau piekto gadu, pērn saņemot Sudraba kategoriju.

Konkursu jau sesto gadu organizē apdrošināšanas sabiedrības BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju. Gada balvu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparku pārvaldi palīdz veicināt Ceļu satiksmes drošības direkcija, SIA SEB līzings, biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR), SIA Circle K Latvia, Latvijas Darba devēju konfederācija, SIA Volvo Truck Latvia, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.