Vēlies uzstāties autobusā?

Koncerts braucošā autobusā, kur skatītāju rindās – pasažieri. Daži šādā neparastā koncertzālē iekāpuši tīšuprāt, daži pārsteigumā klausās un brīnās. Savukārt skatuves atrašanās vieta ir mākslinieku ziņā – kāds autobusu pieskandina, sēžot pēdējās rindās, cits – vidusdaļā, kur vairāk vietas instrumentiem, vēl kāds – pieturvietā. Ja Valmieras pilsētas svētku sestdienā, 27.jūlijā, vēlies uzstāties muzikālajā autobusā, piesakies līdz 22.jūlijam, rakstot pr@vtu-valmiera.lv vai zvanot 26443410.

Mākslinieki aicināti izvēlēties Valmieras dzimšanas dienai atbilstošu programmu. Vai tā būs iekustēšanās zaļumballes noskaņā, aicināšana dziedāt līdzi, instrumentāls baudījums, dziesmas latviešu valodā vai visā pasaulē zināmi gabali, paliek mākslinieku ziņā. Līdz šim autobusā uzstājies pat orķestra mazais sastāvs, koris, dueti, ģimenes, solo mākslinieki un bijuši vēl citi muzikāli priekšnesumi. Protams, mūziķi var izvēlēties arī stabilāku “skatuvi”, parastu pieturvietu pārvēršot skanošajā. Šī svētku platforma labprāt uzņemtu arī dejotājus. Muzikālo autobusu vēsturē tas būtu pirmais gadījums, ja uzstātos arī kustību meistari.

Neparastā muzikālo autobusu tradīcija norisināsies jau astoto gadu. Taču jau divus gadus kādā pieturvietā tiek izdancināts arī autobusa vadītājs. Vai tā būs arī šoreiz, jābrauc ar autobusu, jāklausās un jāskatās!