Zināmi zīmējuma konkursa rezultāti

Dažādu krāsu un pat formu autobusi, pasažieru portreti, pieturvietas, maršrutu shēma, interesanti pieturvietu nosaukumi, pat ziemeļbrieži kā autobusa pavadoņi – tik dažādi ir SIA “VTU Valmiera” rīkotajā konkursā iesniegtie zīmējumi un gleznojumi.


Sveicam uzvarētājus: Lizeti Leontīni Bērziņu no Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (1.vieta), Viktoriju Jefimovu no Valmieras 2.vidusskolas (2.vieta) un Alisi Zālīti no Rubenes pamatskolas (3.vieta). Pateicamies visiem konkursa dalībniekiem par izdomu un veltīto laiku!

Gandrīz 80 idejas uzņēmuma kalendāra titulbildei iesniedza bērni un jaunieši no Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas, Valmieras 2.vidusskolas, Rubenes pamatskolas, Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra, Valkas Mākslas skolas, Matīšu pamatskolas, Palsmanes pamatskolas un Valmieras Viestura vidusskolas.

Uzņēmuma 2019.gada sienas kalendāru rotās zīmējums, kurā atainoti krāsaini un dzīvespriecīgi pasažieri, tostarp arī suņuks. Savukārt kabatas kalendārā būs autobusa un stilizētu pasažieru atainojums.

SIA “VTU Valmiera” aicināja 7.-12.klases bērnus un jauniešus piedalīties konkursā, zīmējumā vai gleznojumā atainojot pasažieru pārvadāšanu ar autobusu.