Regulāriem braucieniem ar reģionālās nozīmes autobusiem aicinām izmantot atlaides

SIA “VTU Valmiera” aicina izmantot uzņēmuma atlaides braucieniem ar reģionālās nozīmes autobusiem (regulāri braucieni vienā maršrutā), iegādājoties abonementa biļeti (viedkarti).

Abonementa biļete (viedkarte) sniegs iespēju par 10–19 braucieniem 60 dienu laikā vienā maršrutā saņemt 10% atlaidi (katram braucienam šajā maršrutā un šajā laika posmā); 20–34 braucieniem – 15% atlaidi; 35 un vairāk braucieniem – 20% atlaidi.

Abonementa biļete (viedkarte) ir derīga tam braucienu skaitam un starp tām norādītajām pieturvietām norādītajos maršrutos, kas iekļauti abonementa biļetē (viedkartē), 60 dienas, skaitot no abonementa ielādes dienas.

Lai iegūtu abonementa biļeti (viedkarti), kur norādīta atlaide, ir jānosūta e-pasts uz parvadajumi@vtu-valmiera.lv, norādot:

  • braukšanas maršrutu (pietura no līdz);
  • braucienu skaits;
  • kontaktinformācija – vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts, adrese, tālrunis.

Abonementa biļetes (viedkartes) iegādes cena noteikta EUR 2.00. To iespējams papildināt ar jauniem abonementiem.

Pasažierim ar abonementa biļeti (viedkarti) ir tiesības izvēlēties jebkuru brīvo vietu autobusā pēc tam, kad citi pasažieri ar biļešu kasē iegādātām vienreizējās braukšanas biļetēm ir ieņēmuši vietas atbilstoši biļetēs norādītajai sēdvietai.

Informāciju par abonementa biļetes (veidkartes) iegādi var saņemt SIA “VTU Valmiera” Pārvadājumu daļā, zvanot pa tālruni 64229460 vai rakstot uz e-pastu parvadajumi@vtu-valmiera.lv.

Par citām atlaides iespējām plašāk šeit.